ברק בדש עם דוד רביבו. יגיע למלאבס? (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ברק בדש עם דוד רביבו. יגיע למלאבס? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בהפועל פ"ת ממשיכים בהכנות לקראת העונה הבאה, ולאחר שהחתימו את ג'וניור ויסה והגיעו להבנות עם יוסי שיבחון, המלאבסים מעוניינים להתחזק בחלוץ אחד נוסף לפחות, כשעל הפרק מספר מועמדים שהוצעו לקבוצה.

הפגישה עם שיבחון וסוכנו, דודו דהאן, שתוכננה להיום (חמישי) נדחתה ליום ראשון, אולם דהאן הציע לראשי הכחולים את החלוץ, ברק בדש, ששיחק במחצית העונה שחלפה בהפועל ב"ש, ואשר כרטיסו שייך למ.ס אשדוד.

עלות כרטיס השחקן של בדש מוערכת בכ-800 אלף שקלים, כאשר בהפועל פ"ת שוקלים את ההצעה ויחליטו בכפוף לדרישת השכר של השחקן. חלוץ נוסף ששיחק בב"ש, ליאור אסולין, הוצע לקבוצה, אולם בפ"ת חוששים ממצבו הרפואי ואופיו הבעייתי.

בנוסף, חלוץ הפועל ר"ג לשעבר, עומר פרץ, ביקש להגיע לפתיחת האימונים של הפועל פ"ת ב-1 ביולי בכדי לנסות ולהרשים את אלי מחפוד, והמלאבסים עשויים להיעתר לבקשתו.

ליאור אסולין נאבק עם מתיאס (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ליאור אסולין נאבק עם עמנואל מתיאס. הוצע לקבוצה של מחפוד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

חלוצה של בית"ר/שמשון ת"א, עידו אקסברד, שכבר סיכם את תנאיו במועדון, עשוי לפנות לוועדה למעמד השחקן במידה וראשי בית"ר/שמשון לא ישחררו אותו לשורות פ"ת. לאקסברד, שכבש בעונה שעברה 11 שערים, אין חוזה לעונה נוספת במדי קבוצתו, והוא מחזיק במספר רב של הצעות מקבוצות בליגת העל המעוניינות בשירותיו.

יחד עם זאת, סוכנו  עובד קראוס, הבהיר כי העדיפות ניתנה  לפ"ת: "עידו בחור צעיר ומוכשר שכל עתידו לפניו. היו לנו כמה וכמה הצעות מעניינות אולם החלטנו להעניק עדיפות להפועל פ"ת כי שם אנחנו מאמינים שהוא יוכל להתפתח בצורה הטובה ביותר, וכי פ"ת תהנה מחלוץ בעל איכויות שכמותו לא שיחק בה שנים רבות".

אלי מחפוד (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אלי מחפוד. מחפש חיזוק בחלק הקדמי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

לאחר שבהפועל פ"ת גילו כי קשרם, גיא צרפתי, נפגש עם היריבה העירונית מכבי פ"ת וקיבל הצעה לחצות את הכביש, ראשי המועדון נפגשו עם הקשר המנוסה והגיעו עמו להבנות בנוגע לקיצוץ בשכרו. לאחר הפגישה הודיע תומר סיני: "גיא צרפתי ימשיך בהפועל פ"ת. גיא הגיע לקראת המועדון וקיזז סכום נכבד משכרו. אנחנו רואים בו שחקן חשוב והיה לו חלק גדול בהישארות של הקבוצה בליגת העל, מה גם שהוא התחבר לקהל ולמועדון".

בתוך כך, חתמו ראשי הפועל פ"ת על הסכם שיתוף פעולה עם מ.ס צעירי טייבה לחמש שנים, במסגרתו יעבור לשורות המלאבסים החלוץ הצעיר, מוחמד נטור (19). בפגישה עם המנכ"ל, אפי צפריר, סוכם כי פ"ת תעניק לטייבה עזרה בכל המישורים ובתמורה תקבל זכות ראשונים על שחקני המועדון.