ערפאת מאוכזב. סיים את דרכו בקבוצה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערפאת מאוכזב. סיים את דרכו בקבוצה? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"משחק סוף העולם", כך מכנים אוהדי בני סכנין את המפגש המסקרן מול היריבה המושבעת, מכבי אחי נצרת בדוחא ביום שבת.

סכנין התאמנה היום (רביעי) במגרש בכפר כוכב כדי לשמור על הדשא של דוחא לקראת שבת. פרט לראובן עובד הפצוע כל שחקני הקבוצה התאמנו. בקבוצה ניתן לחוש בדריכות הרבה לקראת המשחק וגם השחקנים יודעים מה חשיבות המשחק עבור האוהדים.

"אנו מתכוננים למשחק הזה כמו לכל  משחק, מבחינתנו, המשחק הזה חשוב כמו כל משחק אחר, אבל אי אפשר להתכחש לחשיבות המשחק עבור הקהל של סכנין", אמר שוער הקבוצה, מאיר כהן והוסיף: "זה דרבי לכל דבר ונעשה הכול כדי לנצח בו כדי לתת קצת נחת גם לאוהדים, כי אנו חייבים להם הרבה העונה".

את אוהדי הקבוצה לא מעניין שום דבר מלבד ניצחון ביום שבת. "רק לא להפסיד לאחי נצרת. אנחנו נסלח לשחקנים על הכישלון מתחילת העונה ועל האכזבות שגרמו לנו אם ינצחו את נצרת בשבת", אמרו האוהדים השרופים של הקבוצה.

בסכנין מדברים על היום שאחרי המשחק נגד נצרת ועל השינויים שצפויים להתבצע בקבוצה. פרט לפטי יא יא כולם מועמדים לעזוב, כאשר גם חלק מהשחקנים הישראלים מועמד לעזוב.

פטי יא יא מול דבאלשווילי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פטי יא יא מול דבאלשווילי. (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בהנהלת הקבוצה מצפים גם מראש העיר, מאזן גנאיים שיצלח לגייס את הסכומים הנדרשים לחיזוק הקבוצה. גורם בהנהלת הקבוצה אמר: "אם לא נצליח לגייס לפחות 700 אלף שקל, לחיזוק, מצבנו לא טוב. השינויים שאמורים להתבצע יעלו לנו הרבה כסף אבל צעד כזה הכרחי, כדי לשרוד בליגה".

המאמצים להחזרתו של היו"ר המתפטר ,חסן אבו סאלח, נמשכים ובקבוצה אמרו  שחזרתו לפני המשחק נגד נצרת תוסיף מוטיבציה לשחקנים כדי לנצח. מאמן הקבוצה מרקו בלבול תרגל האת מהראן אבו ריא כבלם לצידו של פטי יא יא וגם עלא אבו סאלח תורגל בעמדה הזו.