אוהדי מכבי בשער 11. גם הם חושבים על דרכי הנצחה (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי. התרגשות לקראת האימון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

במכבי ת"א מתרגשים לקראת אימון הפתיחה מחר (שני). תחילה חשבו במכבי להעביר את אימון הפתיחה למקום גדול יותר ממגרש האימונים בקרית שלום, מאחר שאלפי אוהדים צהובים צפויים להגיע ולצפות בכוכבים החדשים שהחתימו, אך לאחר מחשבה הוחלט להשאיר את אימון הפתיחה בקרית שלום.

אל האימון, שיחל בשעה 18:00, צפויים להגיע אלפים מהאוהדים הצהובים, במיוחד בעקבות ההחתמות האחרונות. כזכור, מכבי החתימה בשבוע שעבר את חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, לאחר לחץ גדול מצד האוהדים.

החתמה זו מצטרפת להחתמה של רוברטו קולאוטי, יואב זיו, אלירן עטר וגם קלמי סבן, שצפוי להגיע לקרית שלום למרות שעדיין לא חתם על החוזה. מכבי ת"א קנתה את כרטיסו של סבן ממכבי נתניה בתמורה ל-200 אלף דולר ובמועדון מאמינים שבימים הקרובים סבן יסכם את תנאיו ויחתום על החוזה.

למרות הרכש הנוצץ, במכבי מבינים כי הקבוצה חייבת חיזוק נוסף באופן מיידי בעמדות ההגנה והקישור. הצהובים צירפו שני מגנים, אך כרגע ניסו קפילוטו הוא הבלם היחיד שחתום על חוזה.

המגעים מול בית"ר ירושלים בעניינו של תומר בן יוסף נמשכים ואף מתנהל מו"מ מול בלם זר. במכבי הבהירו שוב לאבי סטרול כי לא יהיו מוכנים לשלם לו חוזה של 300 אלף יורו לעונה ומביעים תקווה כי סטרול יתגמש בעמדותיו ויחתום בקבוצה.

מאיוקה מול תומר בן יוסף (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מאיוקה מול תומר בן יוסף (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

במקרה שכזה, לא יוחתם בלם זר. בסוף החודש ייצאו הצהובים למחנה אימונים בן 10 ימים בהולנד, שם ישחקו בין היתר מול קבוצת הפאר ההולנדית, פ.ס.וו איינדהובן.