פור לפני ורד (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
תמיר פור. רעננה זקוקה נואשות לניצחון (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בהפועל רעננה יודעים כי בשבת הקרובה זהו בהחלט משחק על החיים. אולי ההזדמנות האחרונה עבור המועדון לשרוד בליגה. הקבוצה של צביקה צמח תארח את הפועל עכו בלויטה (19:00). 

"עכו זו קבוצה לוחמת שקשה מאוד לנצח. גם קבוצות גדולות מאיתנו איבדו נקודות מולה. כל תוצאה מלבד ניצחון, תהיה רעה מאוד עבורנו ותוריד את הסיכויים שלנו להישאר בליגת על", כך אמר קשר רעננה, תמיר פור, לקראת המשחק.  

פור הוסיף ואמר: "נגמרו התירוצים, חייבים ניצחון. נגד הפועל ר"ג נלחמנו ולא יצרנו מספיק מצבי הבקעה. אנחנו מקווים שנגד עכו נגיע ליותר מצבים. זה אחד מהמפתחות לניצחון יחד עם מחויבות ולחימה".

על כך שכל משחק הינו קריטי לגבי עתיד הקבוצה, אמר פור: "אם ננצח את המשחק הזה, נעשה בלאגן בתחתית ונסבך עוד קבוצות בדרך למאבק על ההישארות. אנחנו נילחם".  
 
על ההכנות למשחק אמר הקשר: "אין הכנות מיוחדות. אנחנו יודעים מה צריך לעשות וכמובן שאנחנו מבינים את חשיבות המשחק, אין דרך חזרה. אנחנו מתכוננים בכל הכח לעכו ועובדים על החלק ההתקפי שלנו. אני מקווה שזה יעזור לנו להשאיר את שלוש הנקודות בבית שלנו, זה המשחק הכי חשוב העונה".

טואף, פור ועטיה מאוכזבים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
טואף, פור ועטיה מאוכזבים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE


מאימון הקבוצה נעדר החלוץ, רז כהן, בגלל דלקת בשרירי הבטן ממנה סובל. כהן לא יעמוד לרשות המאמן בשבת. מיד בתום האימון, הלכו השחקנים והצוות המקצועי לערב גיבוש וארוחה משותפת בביתו של הקשר, גיל קופר.