אלמוג בוזגלו. ההחלטה על כרטיסו עוברת לערכאות משפטית (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלמוג בוזגלו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

סאגת הפועל פ"ת מול משפחת בוזגלו נמשכת, כאשר כעת נראה כי הפרשה עלולה להיגרר לערכאות משפטיות אם הצדדים לא יגיעו לפשרה בנושא. כידוע, בהפועל פ"ת שיחקו העונה שניים מבניו של יעקב בוזגלו, האח הגדול אסי, ששוחרר מהקבוצה הבוגרת בחודש דצמבר, והאח הצעיר אלמוג המשתייך לקבוצת הנוער אולם גם שיחק בבוגרים.

לפני משחק חצי-גמר גביע המדינה של קבוצת הנוער של פ"ת נגד עירוני ראשל"צ, בו הפסידו המלאבסים 2:0, החליטו בפ"ת שלא לשתף את אלמוג כי רצו לשמור אותו לקרב התחתית ימים ספורים לאחר מכן מול בני סכנין אותו סיימה הקבוצה בתוצאה 0:0.

לפני משחק הליגה מול סכנין דרש יעקב בוזגלו מאנשי פ"ת מסמך כתוב האומר כי בסוף העונה יקבל לידיו את כרטיס השחקן של אלמוג אם ברצונם שימשיך לשחק ולהתאמן בקבוצה, אולם בפ"ת סירבו. עו"ד אמיר יקותיאל, המייצג את מחלקת הנוער של המועדון, שלח לבוזגלו מכתב שהגיע גם לידי ONE בו הובהר כי הקבוצה מציעה לחדש את המו"מ על הארכת חוזהו של אלמוג בקבוצה וכי אם זה לא יקרה היא תפעל לקבלת פיצויים בגין הנזקים שנגרמו לה.

"אם אלמוג נמצא בהפועל פ"ת זה רק כי אני מסכים ורוצה", אמר יעקב בוזגלו, "כרטיס השחקן שלו לא שייך לפ"ת. דובר על הסכם שלא הבשיל לכדי חתימה ולכן אנחנו לא מחוייבים. הם כל פעם המציאו תירוצים בכדי לדחות את החתימה על חוזה. אין לו חוזה כרגע בקבוצה, כשהבאתי אותו לפ"ת מי שנמצא בראש המועדון לא היה שם. כל המו"מ התנהל מול דורון ליבנה, אייל לחמן ועו"ד אמיר יקותיאל, כשבפגישה אחת היה גם אפי צפריר".

"מצד אחד הם טוענים שהשחקן שלהם, מצד שני הם רוצים לשבת למו"מ. זה נשמע שערורייתי, לא ניתן להתנהל בצורה כזאת, זו בושה וחרפה, מצפים שאפחד ומכפישים אותי. לא פלא שכך מתנהלת קבוצה שמחליפה שלושה מאמני בוגרים וארבעה מאמני נוער בעונה אחת". הוסיף האב.

אסי בוזגלו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אסי בוזגלו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"ברגע שפגעו באלמוג בצורה ברוטלית, אחרי שהורידו מהבוגרים בכוונה שחקן בתפקיד שלו למשחק הגביע, יום אחרי שקיבלו מכתב התראה בנוגע למשכורת שלא שולמה לאסי, החלטתי לדרוש את כרטיס השחקן שלו". הסביר.

"יש שחקנים שלא מגיעים אף פעם למעמד של חצי-גמר גביע, והם טענו ששמרו אותו לליגה, אבל רק שחקן אחד שומרים? בסיום המשחק המאמן התנצל בפניי ואמר שהוא טעה. תומר סיני בא אלי בסוף המשחק גם כן ואמר לי שאלמוג לא ישחק עד סוף העונה, ושהוא ידאג לא לשחרר לי את כרטיס השחקן שלו".

יעקב בוזגלו (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
יעקב בוזגלו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

תומר סיני, מבעלי המועדון, מסר בתגובה: "בחיים לא אמרתי את הדברים האלה ליעקב בוזגלו. אלמוג שחקן של הפועל פ"ת ואנחנו רואים אותו ככישרון גדול. אין לי שום דבר רע נגד הילד, הוא לא אשם בטעויות של אבא שלו. טיפחתי אותו ואפילו נתתי לו לשחק בבוגרים נגד הפועל ב"ש. מדובר בשחקן בגיל 17 שמשחק בקבוצת הנוער ושהושקעו בו כספים, ולכן הוא שייך להפועל פ"ת. נגרם נזק לקבוצה אבל אני מאשים את האבא לא את הילד".

"אחרי הפעם שעברה שיעקב עשה בלאגן ודני לוי רב איתו, התקשר אלי חבר משותף של יעקב ושלי ושאל אם אלמוג יכול לחזור להתאמן והסכמתי. אנחנו מסתכלים נטו על מקצוענות ועבודה, ואם המאמן החליט שלא לשתף את השחקן זה לא מעניין אותנו ואנחנו לא מתערבים בזה. את הפועל פ"ת בנוער מעניין להישאר בליגה, לא גביע המדינה", הוסיף.

תומר סיני. "המערכת בפ"ת רגועה כל הזמן" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
תומר סיני וגל חצור (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"אלמוג ואסי בוזגלו לא אשמים בהתנהגות של אבא שלהם, רק לפני יומיים ישבתי עם אסי בנוגע לטענות שלו כלפינו. הפועל פ"ת לא חייבת כסף לאף שחקן, אבל אסי בחור טוב ואני אוהב לגמור דברים בצורה יפה ולכן הצעתי לו כפשרה 50% ממה שביקש אבל הוא לא הסכים". סיכם.