בעונת 2006/07 הגיע למכבי נתניה חלוץ צעיר ומבטיח בשם איתי שכטר. מאותה עונה מלבד שכטר לא הצליחו במועדון מעיר היהלומים לגדל שחקן שמריח את השער וכובש בצרורות, אך כעת, 3 שנים אחרי, נדמה שמצאו בקבוצה את החלוץ שכל כך חיפשו.

כשאומרים כשנתניה גידלה את אביב עזריה, מתכוונים לכל מילה. החלוץ הצעיר הגיע לקבוצה כשהיה בן 8 בלבד ומאז הספיק לעבור בכל קבוצות הילדים והנערים, כשלפני שנתיים עלה לקבוצת הנוער של המועדון ומאז הוא לא מפסיק לכבוש. 

על העובדה הזאת יעיד הצוות המקצועי של עזריה, גיל פישל ודוד פיזנטי, שמספר שבכדי לספור את כל השערים אותם כבש במשך השנים שבהן הוא לובש את החולצה הצהובה, צריך להיעזר במחשבון.

במועדון מעיר היהלומים צמאים לחלוץ תוצרת מחלקת הנוער ולכן תולים הרבה תקוות בעזריה הצעיר, שמזכיר למאמנו, גיל פישל, את חלוץ בני יהודה, אלירן עטר, משום שכשהוא מגיע לרחבת ה-16 הוא עושה דברים בלתי צפויים כמו שחקן הכתומים.

אביב עזריה. איתי שכטר הבא? (מירון ארונוביץ`) (צילום: מערכת ONE)
אביב עזריה. איתי שכטר הבא? (מירון ארונוביץ`) | צילום: מערכת ONE

קבוצתו של פישל פתחה את העונה בצורה כמעט מושלמת וכיום, לאחר תשעה מחזורי ליגה, היא מוליכה את הטבלה כשבמאזנה 8 ניצחונות ותיקו אחד. למרות שהעונה נמצאת עדיין בחיתוליה, ניתן להגיד כי קבוצת הנוער של מכבי נתניה היא אחת מהמועמדות הרציניות ללכת עד הסוף.

אם שאלתם את עצמכם האם אביב הוא קרוב משפחתו של נתי עזריה, אז אכן מי שעמד על הקווים בקבוצה הבוגרת בתחילת העונה הוא דודו. האחיין מעיד כי עובדה זו לא גורמת לו ללחץ או להתרגשות כלשהי וכי דודו עוזר לו ומכוון אותו בפן המקצועי.

רוצים לראות מה באמת שווה חלוץ העתיד של מכבי נתניה, ואולי של הכדורגל הישראלי? היכנסו לוידאו וצפו באביב עזריה.

עזריה באימון קבוצת הנוער של נתניה (מירון ארונוביץ´) (צילום: מערכת ONE)
עזריה באימון קבוצת הנוער של נתניה (מירון ארונוביץ´) | צילום: מערכת ONE