אחרי שבועיים לא קלים מבחינת בית"ר ירושלים בהם הפסידו פעמיים למכבי תל אביב בליגה ועפו מגביע המדינה, חזר החיוך לפנים של דוד אמסלם ושחקני בית"ר שהצליחו לנצח את אשדוד בדקה ה-93 משער של טוטו תמוז.

בסיום המשחק שחקני בית"ר שמחו וניכר היה שהשתחרר קצת לחץ בקבוצה במיוחד לאחר שבשבוע האחרון גם המתיחות בין השחקנים עלתה שלב, כשחלק מהשחקנים הבכירים במועדון העבירו ביקורת על שחקנים צעירים בקבוצה שלא נותנים מעצמם 100 אחוז.

באשדוד זה כבר היה נראה אחרת, שחקני בית"ר עלו מחויבים והשיגו את הניצחון החשוב שמבסס את בית"ר במקום הרביעי שיכול להוביל לאירופה אם הפועל תל אביב תזכה בגביע ומכבי חיפה באליפות.

"אני חושב שמה שהיה אחרי המשחק מול מכבי תל אביב, עם הביקורות שנשמעו על שחקנים בקבוצה, היה בלהט המשחק. זה עצבים של משחק וזה קורה בכל קבוצה" אמר ל-ONE עמית בן שושן שהוסיף, "עכשיו שחזרנו לנצח האווירה יותר טובה. מה שחשוב זה שניצחנו, אנחנו כבר חושבים על המשחק הבא".

בן שושן ששיחק בצורה פנטסטית גם בחלק ההתקפי וגם בעזרה לחברים בהגנה, במיוחד במחצית השניה, חזר להבקיע אחרי תקופה  לא קצרה שבה לא מצא את הרשת והרשית את שערו השישי העונה. "בהחלט הרגשה טובה לחזור להבקיע" אמר והדגיש: "הכי חשוב שהגול שלי טרם לניצחון של הקבוצה, אני שמח שהצלחנו לכבוש שער ניצחון בדקה ה-90 ויצאנו מאשדוד עם שלוש נקודות חשובות, זה תענוג גדול".

בן שושן חוגג. רוצה לסיים גבוה יותר (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
בן שושן חוגג. רוצה לסיים גבוה יותר (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר מרוצים מניצחון החוץ על אשדוד שתאבק איתה עד לסיום העונה על המקום הרביעי בליגה כשמבחינת בית"ר, גם המקום השלישי עוד אפשרי, אחרי שהפער ממכבי תל אביב הצטמצם לכדי 4 נקודות בלבד. "המטרה שלנו היא לכוון כמה שיותר גבוה. אנחנו נרצה עד לסיום העונה להשיג כמה שיותר נקודות, כל משחק נבוא במטרה אחת והיא לנצח".

1 (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
תמוז והכרטיס הצהוב הראשון שקיבל. עשוי להיקנס (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

טוטו תמוז שספג כרטיס צהוב שני על הורדת החולצה לאחר כיבוש השער, עשוי להיענש בקנס כספי אם כי יש קולות בבית"ר שאומרים כי לא צריך להעניש את תמוז: "אחרי תקופה ארוכה שבה טוטו לא כבש וקיבל ביקורת מכל הכיוונים הוא ניצח את המשחק והוריד חולצה בלהט הרגע, אולי יתחשבו בזה לפני שיחליטו האם להעניש אותו". בבית"ר גם לא אהבו את העובדה שאבי ריקן שספג כרטיס צהוב על דיבורים מיותרים.

היום צפוי אריק בנאדו  להגיע לבית המשפט להקראת כתב האישום שתגיש נגדו המשטרה. בבית"ר מקווים כי הסיפור יסתיים בעבודות שירות אותן יקבל אריק בנאדו כעונש על כך שנהג ללא רישיון.

בנאדו. יעמוד מחר לדין (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בנאדו. יעמוד מחר לדין (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE