בן שושן, דנין ויצחקי באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
בן שושן, דנין ויצחקי באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

עד כמה שקשה לתפוס את זה, בפעם הראשונה העונה יכולים שחקני בית"ר ירושלים להשלים שלושה ניצחנות ברציפות. כדי שזה יקרה, צריכים הבחורים של יצחק שום לנצח היום (שבת) ב-19:30 את הפועל ר"ג באצטדיון טדי.

שום קיים אסיפת קבוצה שבה אמר לשחקנים: ”עשיתם עבודה טובה מול אחי נצרת נלחמתם ובסופו של דבר השגתם את המטרה שהיא ניצחון. המשחק הזה מאחורינו ומצפה לנו משחק לא קל מול קבוצה שלא תעשה לנו חיים קלים".

"אנחנו נמצאים אחרי שני נצחונות רצופים ואנחנו חייבים לשמור על המשכיות ולחבר ניצחון שלישי".

עוד הוסיף המאמן ואמר לשחקנים: “ראיתם איזו אווירה טובה היתה פה במהלך השבוע, פתחתם את השבוע עם חיוך אחרי הניצחון על נצרת ואת אותו דבר אנחנו צריכים לעשות גם השבת ולפתוח את השבוע הבא בצורה כזאת. כמו שאני אומר לכם תמיד, אני אומר את זה שוב, תרוצו יותר על המגרש, תרצו יותר מהיריב ותנצחו את המשחק".

יצחק שום: &"תרצו יותר מהיריב ותנצחו את המשחק&" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
יצחק שום: &"תרצו יותר מהיריב ותנצחו את המשחק&" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

לאחר מכן צפו השחקנים בקטעי וידאו ממשחקיה של הפועל רמת גן כחלק מההכנה הטקטית לקראת המשחק. מי שלא ישחק הוא המגן אבי ריקן שסוחב חמישה כרטיסים צהובים ולכן לא יכלל בסגל, את מקומו בהרכב יתפוס אלירן דנין שחוזר מפציעה במפשעה.

שום לא תירגל את ההרכב למשחק והוא מתלבט לגבי שלוש עמדות כששמעון גרשון או אריק בנאדו יפתחו לצידו של בן יוסף, דה לאסה או קובי מואיל ישחקו בקישור לצידו של טל ועידן ורד שלא פתח בשבועיים האחרונים בגלל פציעה בכתף מתחרה עם בן שושן על חולצת ההרכב.

גרשון בנאדו ואמסלם מתלוצצים באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
גרשון בנאדו ואמסלם מתלוצצים באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר מצפים לכמות של 7,000 אוהדים שיגיעו לתמוך בקבוצה, זאת לאור שני הניצחונות הרצופים של הקבוצה וגם לאור העובדה שהיו"ר איציק קורנפיין המשיך גם השבוע להוריד את מחירי הכרטיסים: 60 למבוגר 30 לנוער.

הרכב משוער: אריאל הרוש, אלירן דנין, איתן טיבי, תומר בן יוסף, שמעון גרשון (אריק בנאדו), עידן טל, פאולו דה לאסה (קובי מויאל), אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן (עידן ורד), ברק יצחקי, טוטו תמוז.

תמוז ויצחקי שומרים על מצב רוח טוב (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
תמוז ויצחקי שומרים על מצב רוח טוב (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

גולן חרמון יעדר, צ'קאנה חולה באבעבועות רוח
מכת הפציעות והמחלות ממשיכה לתקוף את הפועל רמת גן ערב המשחק מול בית"ר ירושלים במחזור ה-14 בליגת העל.

גולן חרמון. צפוי לחתום היום (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
גולן חרמון. לא עבר מבחן כשירות (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בלם הקבוצה, גולן חרמון, שנפצע בקרסולו במהלך האימון לא יתלבש בטדי. חרמון ערך  מבחן כשירות כדי לראות אם יוכל ליטול חלק במשחק, אך לא סיים את האימון.

מי שצפוי לפתוח במרכז ההגנה במקומו של חרמון יהיה וויליאם סוארז, בדומה למערך שפתח לפני שבועיים במשחק מול הפועל עכו, כשהרוויה קובאצ'ביץ' ישוב להרכב וישחק במרכז השדה לצידו של שי חדד ותומר תייר. החלוץ מור גולן צפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של סרג' איילי הפצוע.

קרלוס צ´קאנה. אבעבועות רוח (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קרלוס צ´קאנה. אבעבועות רוח (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הבלם חיים מלכה, שפצוע גם הוא בברכו, יקבל זריקה ויהיה בסגל, אך לא יפתח בהרכב. אחרי גל הפציעות, התבשרו ברמת גן שהקשר, קרלוס צ'קאנה, חולה באבעבועות רוח וגם הוא יעדר.

"אנחנו יודעים את מקומנו ויודעים שזה משחק קשה לקבוצות טובות מר"ג שחותמות לצאת עם משהו מטדי", הודה מאמן רמת גן יובל נעים. "בשום פנים ואופן לא נבוא בלי אמונה".

יובל נעים. יש לו אמונה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים. יש לו אמונה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"בית"ר זו קבוצה שבטדי יהי קשה לנצח אותה. יש להם סגל טוב בהרבה נעשה את המקסימום. אני לא מקבל את הגישה ששני המשחקים הקרובים הם משחקים שנשלים עם כל תוצאה גם הפסד. הגישה הזו לא מקובלת אנחנו רוצים להוציא את המקסימום בכל משחק".

הרכב משוער: רפי כהן, בני חדד, גולן חרמון (הרוויה קובאצ'ביץ'), אסי דומב, קובי מוסא, ווילאים סוארס, שי חדד, תומר תייר, קובי חסן, מור גולן, ג'ורג' דאטורו