שלו מנשה. מחכה שגם הטלפון שלו יצלצל (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שלו מנשה. מחכה שגם הטלפון שלו יצלצל (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

שלו מנשה, טל מעבי, רביד גזל, אלמוג כהן, יגאל אנטבי, אמיה טגה ואחמד סבע, כל אלו הם שחקני מכבי נתניה שיכולים החל מה-1 בינואר, לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שהם יחפצו, כיוון שאינם חתומים על חוזה לעונה הבאה לקבוצה.
 
שבעת השחקנים, רובם בכירים ושחקני הרכב ראשון, עדיין לא קיבלו הצעה לחידוש חוזיהם מהמועדון לעונה הבאה. לקשר המצטיין של הקבוצה, שלו מנשה, ידוע כי יש מספר הצעות מקבוצות בליגת העל, שרק מחכות לתחילת ינואר כדי להיכנס איתו למשא ומתן ולא יעשו זאת לפני כן, כדי לא לפגוע ביחסים עם נתניה.

מנשה אמר כבר מספר פעמים בעבר, כי הוא מעוניין להישאר בנתניה עוד שנים רבות. נראה שכאשר ייכנסו הצדדים למשא ומתן, יבקש השחקן שדרוג בחוזהו הנוכחי.
 
בנוגע לקפטן הקבוצה, אלמוג כהן, השחקן הודיע למועדון כי הוא מעוניין לפני הכל למצות את האופציות שיש לו באירופה.

בעבר פורסם ב-ONE, שבכהן מעוניינות קבוצות אירופאיות וביניהן מינכן 1860 הגרמנית וראפיד וינה האוסטרית. מי שאחראי על השידוך של הקשר הצעיר עם הקבוצות האירופאיות הוא מאמן נתניה בעונה שעברה, לות'ר מתיאוס.

אמייה טגה. מתרגש להיות חלק מהנבחרת (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אמייה טגה מודה לקהל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE


 גם לאמיה טגה, שנחשב לאחד מהשחקנים האהובים ביותר על דניאל יאמר וראובן עטר, אין חוזה לעונה הבאה וכרגע עתידו בקבוצה לא ברור. טגה, שחזר בתחילת העונה מפציעה קשה בברכו, שהשביתה אותו לאורך כל העונה שעברה, ממעט לקבל דקות משחק וייתכן מאד שיהיה מושאל מינואר לקבוצה אחרת, על מנת שיוכל לחזור לכושר משחק.
 
שחקני הקבוצה חזרו לאימונים לקראת המשחק בשבת מול הפועל חיפה. יגאל אנטבי, שנפצע מול בני יהודה ונטש את השדה בדקה ה-50, לא התאמן והוא מתקשה לדרוך על רגלו.

דניאל ליפשיץ. יחל להיבחן בהפועל ב"ש (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
דניאל ליפשיץ (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

מי שעוד נעדר מהאימון הוא השוער אריסטד זוגבו, שיצא למולדתו להכנות לקראת אליפות אפריקה, בה ייקח חלק יחד עם נבחרתו הלאומית, חוף השנהב. זוגבו ייעדר בחודש הקרוב ומי שיחליפו בין הקורות הוא דניאל ליפשיץ'.