דני לוי. דירבן את השחקנים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דני לוי. דירבן את השחקנים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בהפועל פ"ת השלימו את ההכנות לקראת הנסיעה לעילוט שם יתארחו הערב (שבת) ב-19:00 אצל אחי נצרת. הדריכות במועדון מאם המושבות גבוהה לקראת קרב התחתית, כשחניכיו של אלי מחפוד יודעים כי הפסד וסיכוייהם להישאר בליגת העל גם בעונה הבאה יקטנו באופן משמעותי.

השחקנים הופתעו לגלות  את יו"ר עמותת הפועל פ"ת, דני  לוי, באסיפה המסכמת והופתעו עוד יותר כששבר שתיקה ודירבן אותם לקראת המשחק בנצרת: "באתי בקיץ כדי להשאיר את הקבוצה בליגה ואני רוצה שתנצחו את המשחק הזה בשבילי. הרבה אנשים רצו שהפועל פ"ת תתפרק בתחילת העונה אבל אני לא הסכמתי לכך, אנשים עם כסף ואינטרסים רצו שלא תהיה יותר הפועל פ"ת שלמי ששכח, עדיין מחזיקה בשיא של 5 אליפויות רצופות שלא נשבר עד היום".

בנוסף, גל חצור מבעלי הקבוצה הודיע לשחקנים כי אם ינצחו את אחי נצרת יקבלו את משכורתם שעוכבה בעקבות ההפסד להפועל עכו ובנוסף יקבלו בונוס של 2,000 ש"ח כל אחד.

השחקנים במועדון כבר לא זוכרים מתי פתחו אותם שחקנים שבועיים ברציפות, וגם לקראת המשחק הקרוב בעילוט מתכנן מחפוד לא פחות מ-3 שינויים לעומת ההרכב שפתח בהפסד הביתי 2:1 להפועל עכו במחזור הקודם.

בקבוצה מקווים כי פרשת ראובן עובד לא תפגע בריכוז השחקנים, אולם הקשר שנמצא בדרכו החוצה מן הקבוצה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE ביום רביעי, הושעה כזכור עד ליום ראשון ולא יכלל בסגל למשחק, כאשר את מקומו יתפוס גיא צרפתי שכבש את השער המצמק מול עכו.

שגיב כהן. כבש מ-25 מטרים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שגיב כהן. יחזור להרכב של אלי מחפוד במקום אלי ביטון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הקשר, שגיב כהן, ישוב ל-11 של מחפוד במקומו של אלי ביטון כאשר מחפוד מתכוון לפתוח עם חלוץ בודד בחוד. אוסמן באשירו יחליף את אלנתן סלמי שערך היום אימון ריצה ויכלל בסגל, אולם יהיה כשיר רק לכ-30 דקות.

הרכב  משוער: יוסי שקל, עמנואל מתיאס, גל כהן, דניאל אדו, סאלם אבו סיאם, ג'ונתן אסוס, שגיב כהן, גיא צרפתי, עידן סרור, אוסמן באשירו ואיברהים בסיט.

גרגורי: לא באתי לכאן כדי לרדת ליגה
אחי נצרת משנה פאזה לקראת הישורת האחרונה של העונה. כל מי שהיה נוכח באימון המסכם לקראת המשחק מול הפועל פ"ת ראה על פרצופי השחקנים את הרצינות, הנחישות והרצון הגדול לנצח במשחק. כולם בנצרת מסכימים, שהמשחק הזה הוא המשחק החשוב ביותר של הקבוצה העונה אחרי התהפוכות שעברה הקבוצה.

ג´ון גרגורי. יעמוד על הקווים? (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. גם הוא לא רוצה ירידה ברזומה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה, ג'ון גרגורי, יודע כמו כל אחד בנצרת שאם קבוצתו לא תנצח בביתה, הרומן שלה עם ליגת העל כמעט גמור: "אני לא רוצה לרדת ליגה באחי נצרת, לא בשביל זה באתי. המשחק נגד הפועל פ"ת יקבע לנו הרבה, אנו חייבים לנצח בו כדי להגיע למשחק הבא במצב יותר טוב".

חבר הנהלת נצרת, אחמד חילו, אמר עם סיום האימון המסכם: "אחרי מה שעבר על נצרת עד היום, אפשר לומר שהשחקנים יודעים היטב שהמשחק נגד הפועל פ"ת יקבע הרבה גם לקבוצה וגם לשחקנים עצמם. אני לא מכיר שחקן שרוצה ברזומה שלו ירידה, אני מצפה מכל השחקנים שיתנו יותר מ-100 אחוזים במשחק הזה, כי הוא המשחק החשוב ביותר של הקבוצה העונה. אני מצפה מהקהל שיבוא ויעודד את השחקנים במשך 90 דקות".

לואב כיאל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
לואב כיאל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לואב כיאל, שצפוי לפתוח בהרכב במשחק החשוב, אמר לקראת המשחק: "יש עלינו אחריות גדולה במשחק הזה ואני מקווה שלא נאכזב. עלינו לשחק בנחישות כי אי אפשר לתקן אם חס וחלילה נפסיד. נעלה במטרה ברורה והיא לנצח את המשחק".

הרכב משוער: ז'וסלאן מאייבי, איסמעיל עאמר, אנדרסון ווסט, מרק גורמן, מאג'ד יונס, רמי דואני, שלומי חנוכה, יניב לוזון, גיא דיין, לואב כיאל ותומר חמד.