שריקי. רוצה להשאיר את סכנין בלי ניצחון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עידן שריקי. יבואו נחושים מול הפועל ת"א (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אחרי שישה מחזורים תפגוש בשבת הקרובה מ.ס אשדוד, לראשונה העונה, יריבה מצמרת הכדורגל הישראלי. חניכיו של יוסי מזרחי מתכוננים למפגש עם הפועל תל אביב בבלומפילד כשבראשם מטרה אחת - לחזור מהמשחק עם 3 נקודות.

אשדוד צברה עד כה 8 נקודות העונה והשחקנים יודעים שניצחון בבלומפילד יהווה מוטיבטור גדול לקראת המשך הליגה, בייחוד אחרי שתי תוצאות התיקו האחרונות מול הפועל ר"ג והפועל רעננה.

"הפועל תל אביב זה שם גדול בליגה והמשחק בבלומפילד יהיה קשה", מציין חלוץ הקבוצה, עידן שריקי. “הקהל של הפועל הוא קהל מצוין ולשחק אצלם בבית זה לא קל גם בגללו. אנחנו נבוא נחושים עם הרבה רצון להוכיח שיש לנו מקום גם במאבקים מול היריבות הגדולות".

באשר ליכולת ההתקפית הדלה של אשדוד, אשר מתקשה לשחזר את התפוקה של העונה שעברה הוסיף שריקי: “אנחנו עובדים על כל המערכים בקבוצה. לא מדובר רק בהתקפה. אנחנו רוצים לשפר את כל המערך הקבוצתי. אני מטיח שברגע שכל החלקים האחרים יעבדו כמו שצריך ההתקפה תעשה כבר את שלה".

שריקי ומקרייב חוגגים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שריקי ומקרייב חוגגים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

החודש האחרון התאפיין בעיקר בפגרות הנבחרות השונות ועל כך אמר החלוץ: “אני באופן אישי לא ממש אוהב את זה. זה קוטע את הרצף שאתה נמצא בו, אך מעכשיו לא יהיו יותר מידי הפסקות וכך יותר טוב".

מגנה השמאלי של הקבוצה, רחמים צ'קול, פצוע והמאמן יוסי מזרחי עדיין מתלבט באשר לזהות מחליפו. כרגע נראה כי מי שיקבל את חולצת ההרכב יהיה אדיר טובול, שלא פתח מאז תחילת העונה וצפוי לקבל לראשונה את ההזדמנות ביום שבת.