גיא לוזון עם בלדוט ועטר. צרות בשכונה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון עם בלדוט ועטר. רעבים לנצח (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה ערכה היום (שישי) אימון נוסף לקראת ההתמודדות ביום ראשון מול מכבי נתניה. חניכיו של גיא לוזון מודעים לחשיבות המשחק, במיוחד לאור העובדה שבשני המחזורים האחרונים, השיגו רק נקודה אחת.

הכתומים יודעים שהם יוכלו לשמור על מיקומם בצמרת רק אם ימשיכו לצבור נקודות והם מקווים לחתום את הסיבוב הראשון עם ניצחון ביתי מול הקבוצה של ראובן עטר.  

לאימון היום לא הגיעו הקשר, מהראן ראדי, הבלם איבן גארידו והקשר, ג'ורג' אמסיס, מכיוון שקיבלו שחרור מגיא לוזון לרגל חג המולד. השלושה יחזרו לאימון המסכם מחר בערב. 

הקבוצה משכונת התקווה נערכת היטב להעידרותו של שוער הקבוצה, דלה אינוגבה, לטובת מחנה האימונים של נבחרת ניגריה, שייערך כשלושה שבועות.

בתוך כך, מי שיאייש את עמדת השוער השני לאורך כחודש הוא מיקי מגן, בנו של יו"ר הקבוצה, חזי מגן, כאשר את מקום השוער הראשון בקבוצה, יתפוס רן קדוש.

לפי התרגול האופציונלי למשחק, נראה שבאופן סופי, החלוץ משה ביטון ייכנס להרכבו של גיא לוזון, על חשבון הקפטן, אסי בלדוט. גם הקשר, מהראן ראדי יחזור למקומו על חשבון הקשר, לירוי צעירי.

משה ביטון. פתח בחוד יחד עם אלירן עטר (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
משה ביטון. צפוי לפתוח בהרכב במקום הקפטן, אסי בלדוט (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

המאמן, גיא לוזון, אמר לקראת המשחק: "נצטרך להיות יותר חדים מבחינה הגנתית וכמובן להיות יותר מסוכנים מבחינה התקפית. אנחנו צריכים להיות מאוד אגרסיביים כשהכדור אצל היריב ומאוד שקטים כשהכדור אצלנו. מחובתנו להיות מאוד מרוכזים לאורך כל המשחק וכמובן להגדיל את כמות הדקות הטובות שלנו".

רן קדוש. יאייש את עמדת השוער הראשון (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
רן קדוש. יאייש את עמדת השוער הראשון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"אין משחק קל בליגה, אנחנו חייבים לחזור לנצח ואין ספק שיש בקבוצה רעב גדול לכך. זה משחק בית שלנו בבלומפילד ומבחינתנו נצטרך לסכן כמה שיותר את רחבת היריב וזה אומר שאני רוצה לראות כמה שיותר שחקנים שלנו ברחבה של מכבי נתניה", הוסיף לוזון.