בונדר מול עירוני ק"ש (צילום: עודד קרני, 2 mako)
בונדר. נודד צפונה | צילום: עודד קרני, 2 mako

לאחר שהבעלים של עירוני קרית שמונה, איזי שרצקי, הניח הצעה על שולחנו של הבעלים של הפועל תל-אביב, מוני הראל, ובהצעה ביקש את עידן סרור והמגן הימני דני בונדר תמורת החלוץ עדן בן בסט, סוכמו כל התנאים בין הפועל תל אביב וק"ש עבור ההשאלה עד סוף העונה.

הפועל תל אביב הסכימה להשאיל את בונדר לקבוצה מהצפון ובסביבתו של השחקן אמרו: “דני מבין שזה יכול להיות מאוד חיובי מבחינתו לעבור לכמה חודשים לקרית שמונה ולשחק שם, ובסוף השנה הוא יחזור להפועל תל-אביב".

מאחר והמו"מ בין קרית שמונה והפועל תל-אביב הושלם למעשה, כעת מה שנותר הוא להגיע לסיכום בין השחקן וקרית שמונה על התנאים והשכר שיקבל. בינתיים יש פערים, אולם הם צפויים להצטמצם עוד היום (שישי), מה שיביא להשלמת העסקה.

ל-ONE נודע כי עוד לפני שהפועל תל-אביב בישרה לדני בונדר על ביצוע העסקה, צילצל אל המגן הבעלים של ק"ש, איזי שרצקי, ואמר לו: "כל הפרטים סוכמו, אתה מגיע אלינו?".

שלושה שחקנים ערכו היום אימון חלקי: השוער השני יניב מזרחי סובל מפציעה קלה בברכו כבר כמה ימים ולכן ערך אימון ריצה קל בלבד, כאשר את מקומו במשחקונים מילא שוער הנוער רועי ינקו. ערן זהבי ואביחי ידין ממשיכים באימון קלים בלבד.

מאור פרץ שחקן הקבוצה, מחזיק בהצעה מהפועל אשקלון מהליגה ארצית, אבל ככל הנראה יעבור בחלון העברות הקרוב לאחת מקבוצות הליגה הלאומית.

נראה כי עולם הכדורגל חוזר לשגרה כאשר משחקי הגומלין בשלב רבע גמר גביע הטוטו התקיימו כסדרם. למרות ביטול מחזור המשחקים בכל הליגות בשבת הקרובה, משחקי גביע הטוטו יתקיימו כאשר קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב תתארח אצל מכבי חיפה בקרית אליעזר ביום שלישי בשעה 18:45.

ההחלטה לקיים את משחקי גביע הטוטו נובעת כנראה מהערכת מצב שמנבאת שקט יחסי בימים הקרובים, ולכן אושרו בשלב זה קיום המשחקים וכמובן גם חזרת הליגה לא החל ממחר, אלא החל משבוע הבא צפויה להיות מאושרת גם כן.

כזכור, הפועל תל אביב ניצחה ביום שני בבלומפילד 0:2 את מכבי חיפה מצמד שערים של החלוץ מהארן ללה, תוצאה שנותנת לה מקדמה טובה לקראת הגומלין בקרית אליעזר.

התחושות לאחר הניצחון בחדר ההלבשה של הפועל תל אביב היו קשות בגלל הלחימה בעזה והתחושה שאין זה הזמן להתעסק בכדורגל, אבל כעת נראה כי מבשילים התנאים לקיים משחקים בשבוע הבא.

במהלך הביקור אתמול של ילדי מ.ס. אשדוד במתחם חודרוב ערכו קבוצות הילדים והנערים של שני המועדונים משחקי ידידות בין הקבוצות. בסיום, כל ילד מקבוצות הילדים של האדומים כתב מכתב לילד אשדודי, ובו הוא תומך בו ומאחל לו שתפסק הלחימה.