אלי ביטון חותם על החוזה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אלי ביטון חותם על החוזה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: אלי  ביטון חתם בהפועל פ"ת עד לסיום העונה. כזכור, הקשר/חלוץ  החל את העונה בבני סכנין אך לא זכה ליותר מדי דקות משחק וכאמור מצטרף היום (שלישי) להפועל פ"ת שתהיה הקבוצה ה-5 בקריירה שלו.

במועדון מאם המושבות הגיעו לסיכום עם ביטון בן ה-28 כבר לפני כחודשיים, אך נתקלו בסירוב מצידה של סכנין לשחררו ואף שקלו לוותר על החתמתו של השחקן שבאמתחתו 5 הופעות בנבחרת ישראל.

טופס השחרור המיוחל של ביטון הגיע, והוא יהיה שחקן הרכש ה-8 שמצרפת הקבוצה של אלי מחפוד בתקופה האחרונה.

כמו ראובן עובד, גם אלי ביטון עושה את הדרך מדוחא לאורווה. השניים שיתפו פעולה בעבר גם במכבי ת"א והיו חלק מדור מבטיח של המועדון הצהוב.

ביטון החל את דרכו במכבי ת"א ומשם, הוא המשיך לבני יהודה. לאחר מכן, הוא הגיע למכבי הרצליה. הוא פתח את העונה בבני סכנין אך כאמור, לא זכה לדקות רבות. ביממה האחרונה, מרקו בלבול החליט לוותר עליו ושיחרר אותו מהמועדון.  

אלי ביטון ראובן עובד (מיכה בננו) (צילום: מערכת ONE)
אלי ביטון ראובן עובד (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

איברהים בסיט החלוץ הגנאי בן ה-20 ששיחק בעבר בבני סכנין ובקבוצת קינג פייסל הגנאית, סיכם עד סוף העונה בהפועל פתח תקוה, זאת לאחר שהמו"מ עם המועמדים האחרים לקבוצה התעכב. אם וכאשר הסיכום יבשיל לידי חתימה ישוחרר הגיאורגי רוואז גוצ'ירדזה זאת מאחר שמכסת הזרים של הקבוצה תתמלא. אם יוחתם זה יהיה שחקן הרכש התשיעי שמצטרף למועדון בחלון ההעברות של ינואר.