הפועל ב"ש ערכה היום (ראשון) אימון ראשון לאחר ההפסד הצורם אמש 3:2 בבית להפועל חיפה. בסיום האימון, שהיה סגור לאוהדי הקבוצה, חיכו כ-10 מהם מחוץ לכותלי האצטדיון והביעו את זעמם בפני השחקנים והמאמן על ההפסד וצורת המשחק של הקבוצה.

כזכור, במשחקים האחרונים של הקבוצה לא מפסיקים האוהדים לקלל ולגדף את המאמן ואף לדרוש בהתפטרותו. עזורי, מצידו, לא נשאר חייב וענה לאוהדים, מה שיצר דין ודברים בין הצדדים עד להתערבות של גורמים חיצוניים על מנת לצנן את האווירה.

בקבוצה מעוניינים לצנן את מערכת היחסים בין הקהל למאמן ובתקופה הקרובה צפויה להיות פגישה בין נציגי האוהדים, שחקני הקבוצה והמאמן. בפגישה ינסו הצדדים לגשר על הפערים ולנסות להגיע לעמק השווה על מנת לצאת לדרך חדשה.

באסיפת הקבוצה ניסה הצוות המקצועי לעודד את השחקנים ואמר להם: "קיבלנו אתמול סטירת לחי ונכון שדברים כאלה קורים בכדורגל, אבל אסור שזה יקרה לנו. המשחק הזה היה לנו ביד ואיבדנו אותו, בגלל חוסר תשומת לב וחוסר ריכוז. אנחנו צריכים להיות חזקים ולהרים את הראש כדי להתמודד".

גיא עזורי. ייפגש עם נציגי האוהדים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
גיא עזורי. ייפגש עם נציגי האוהדים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

שחקנים בקבוצה ממורמרים מכמות הספיגה של הקבוצה העונה וחלקם אמרו בנושא: "זה לא הגיוני שאנחנו מבקיעים שניים שלושה שערים בכל משחק ולא מצליחים לנצח".

הקשר אביתר אילוז עבר צילום רנטגן, שבו התברר כי הוא סובל מנקע בקרסול. הרופאים מעריכים כי בגלל הנפיחות של הרגל, אילוז צפוי להיעדר כחודש וחצי ובכך הוא מצטרף לליאור אסולין, שצפוי לעבור השבוע ניתוח לשחזור הרצועה בברכו ויחמיץ את מרבית העונה הנוכחית.