יברח מהתחתית? שלומי דורה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יברח מהתחתית? שלומי דורה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי 15 מחזורים נראה שסוף סוף העניינים מתחילים להתחבר עבור בני סכנין. הקבוצה ניצחה פעמיים ברציפות, 2:3 את הפועל ב"ש ו-1:2 את אשדוד והתרחקה מעט מהתחתית. בנוסף, השחקנים קיבלו השבוע את המשכורות באיחור של מספר שבועות. בשבת, ינסו סכנין להשלים שבוע נהדר מבחינתם עם ניצחון שלישי ברציפות, כשייארחו את הפועל עכו (שבת, 18:00).

שלומי דורה חש בביטחון של השחקנים שלו ודירבן אותם עוד יותר לקראת המשחק מול עכו. "המשמעות של המשחק ברורה לכולם. ניצחון שלנו ירחיק אותנו מאוד מהתחתית וייתן לנו הרבה שקט", אמר המאמן לשחקניו, "בבית שלנו, לעיני האוהדים שלנו ועם המומנטום שבו אנחנו נמצאים, אין סיבה שלא ננצח".

דורה מתכנן לבצע שינוי אחד בהרכב וגם הוא כפוי. מוחמד זובידאת, שהורחק בשבוע שעבר מול אשדוד, יאבד את מקומו באגף לעלי עותמאן, שיקווה לנצל את ההזדמנות ולהרשים. ירו בלו, שהתאושש לאחרונה מניתוח שעבר שהשבית אותו ל-5 משחקים, עדיין לא פותח בהרכב. החלוץ, שקיבל מספר דקות מול אשדוד, ימתין על הספסל יחד עם מחמוד עבאס. בסכנין גם נערכים לחלון ההעברות, כאשר בקבוצה עדיין מקווים לצרף את ויקטור מרעי מהפועל תל אביב.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; עלי עותמאן, עלא אבו סלאח, עידן ויצמן, שמעון הרוש; אלכסנדר דוידוב, חאלד חלאיילה, מקסים ז'וס, חאמד גנאיים, אחמד קאסום; מוחמד כליבאת.