גוטמן ושכטר באימון. בלאגן בוולפסון (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
גוטמן ושכטר באימון. בלאגן בוולפסון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

לאחר שאתמול נהנו מיום חופש, חזרו הערב (חמישי) שחקני הפועל ת"א לאימונים במסגרת ההכנות למשחק מול הפועל פ"ת ביום שבת ב-17:20 באצטדיון ר"ג במסגרת המחזור העשירי בליגת העל.

במהלך המשחקונים עצר המאמן, אלי גוטמן, את האימון מספר פעמים, ואמר לשחקנים: "זו שכונה, יש יותר מדי פערים, ככה אתם רוצים לשחק ביום שבת? אין כיוון, אין סדר. סתם רצים עם הכדור".

בשלב הזה גוטמן לקח מדני בונדר, שתורגל בהרכב הראשון, את גופיית ההרכב והעביר אותה לעומרי קנדה. לאחר מכן הסתובב לאיתי שכטר, רמז לו שגם מקומו בהרכב עלול להיות בסכנה כשאמר: "תזהר ממני. הכדורגל הוא אכזר, תהיה מבוגר".

כמו כן לקח גוטמן למהראן ללה את חולצת ההרכב והעביר אותה לויקטור מרעי תוך שהוא גוער בללה. לאורך כל האימון גוטמן זעם על השחקנים וגער בהם.

למרות שלקח לו את חולצת ההרכב, נראה שללה, שחתם אתמול על חוזה ל-3 שנים במועדון, יפתח מול פ"ת, מאחר וסמואל יבואה, שמחלים מפציעה ברצועות הברך, לא ישחק מול המלאבסים. בכל מקרה, תמונת ההרכב תתברר רק לאחר האימון המסכם.

יבואה על הספסל, הערב. ללה צפוי להחליף אותו בהרכב (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
יבואה על הספסל, הערב. ללה צפוי להחליף אותו בהרכב (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה מקווים לחזור לעניינים לאחר שבועיים של מנוחה ומשחקים בגביע הטוטו. ביברס נאתכו, ששיחק אתמול עם הנבחרת הצעירה מול בולגריה, ערך אימון שחרור קל בלבד, אך הוא צפוי לפתוח ביום שבת. בינתיים, זוראב מנטשאשווילי תורגל במקומו לצידו של אביחי ידין בקישור האחורי.

אלי גוטמן וביברס נאתכו בקדנציה בהפועל ת"א (צילום: מערכת ONE)
אלי גוטמן וביברס נאתכו באימון (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

השוער השני, ניל אברבנל, מחלים יפה מהפציעה שלו בכתף, והשתתף במשחקון. אברבנל צפוי לקבל את האשראי ולתפוס את המקום של וינסנט אניימה, שייסע בינואר לאליפות אפריקה.

ניל אברבנל (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ניל אברבנל. יתפוס את מקומו של אניימה בינואר? (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

טרם האימון הצטלמו שחקני הפועל ת"א והמאמן ואלי גוטמן עם נערים החוגגים בר מצווה ונמנים על אוהדי הקבוצה.

שחקני הפועל ת&"א מצטלמים על יחדי הבר מצווה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל ת&"א מצטלמים על יחדי הבר מצווה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE