במכבי תל אביב ממשיכים בחיפושים אחר קשר אחורי שישלים את הסגל של הצהובים. ל-ONE נודע שהמו"מ בין מכבי תל אביב לבין קבוצתו של גל אלברמן, בורוסיה מינשנגלאדבך הגרמנית, עדיין תקוע.

אלברמן, שמחזיק חוזה לשנתיים נוספות בקבוצה הגרמנית, משתכר כיום כ-500 אלף יורו לעונה. סכום אותו הצהובים לא ישלמו עבור הקשר.

נכון לכעת, הקבוצה הגרמנית מוכנה להשתתף בשכרו של הקשר בעוד הצהובים יצטרכו לשלם את מרבית הסכום. ראשי הקבוצה שוקלים אם לפנות לקבוצה הגרמנית במטרה שתעלה בקצת את סכום ההשתתפות בשכרו כדי שהצהובים יוכלו להשלים את העיסקה.

במידה וראשי הצהובים יפנו בסופו של דבר למינשנגלאדבך וראשי הקבוצה הגרמנית יסכימו למהלך,  הדרך של אלברמן לקרית שלום תהיה סלולה ובכך ישלים את הסגל של הצהובים.  

בתוך כך, הצהובים ממשיכים לבחון שחקני קישור נוספים בדמותם של הצרפתי בנג'מין ניקייז וקשר נבחרת מאלי, ג'יבריל סידיבה שלא הרשים באימונים ובמשחק האימון מול ברונדבי הדנית בו ניצחו הצהובים 1:4.

אלברמן. יחזור לישראל? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אלברמן במדי מינשנגלדבאך. המו"מ תקוע (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

הערב ייבחנו השניים שוב הפעם במשחק האימון נגד גנט הבלגית וייתכן כי זו תהיה ההזדמנות האחרונה של סידיבה להרשים את הצוות המקצועי. עבור ניקייז זה יהיה משחק האימון הראשון עם הקבוצה. ייתכן כי ביממה הקרובה מכבי תנחית זר נוסף למבחנים במחנה האימונים במירלו.

הבוקר ערכו הצהובים אימון נוסף, הפעם במזג אויר אירופי כשטיפות גשם ליוו את תחילת האימון. החלוץ ברק יצחקי ערך אימון מלא וצפוי ליטול חלק במשחק האימון. לעומתו, מי שלא התאמן עם הקבוצה הבוקר הוא אלירן עטר, שנפצע אמש בשוקית הרגל אחרי תיקול עם הנבחן ניקייז. עטר עבר טיפולים אישיים במלון.

ברק יצחקי. שב לאימונים מלאים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי. שב לאימונים מלאים (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

גם הבוקר צפה הבעלים מיץ' גולדהאר באימון הקבוצה בצוותא עם אביב בושינסקי, ג'ק אינגלדיס ועוזי שעיה שנחת בהולנד. במהלך האימון החלו לעבוד הצופרים בעיירה הפסטרולית, אולם השחקנים והצוות המקצועי המשיכו באימון כרגיל.

מכבי אימון בוקר במזג אויר אירופאי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מכבי אימון בוקר במזג אויר אירופאי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
אבי נמני ויוסי מזרחי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני ויוסי מזרחי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
קולאוטי בוולה מהאויר (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
קולאוטי בוולה מהאויר (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
ברק יצחקי. שב לאימונים מלאים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי. שב לאימונים מלאים (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE