חרמון במאבק אווירי. "לא אעזוב את ר"ג" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גולן חרמון. אהוב בנתניה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שבקיץ האחרון שוחרר בבושת פנים מהקבוצה בה שיחק ב-6 העונות האחרונות ועבר לשורות העולה החדשה הפועל רמת גן, עשוי גולן חרמון לחזור למכבי נתניה.

נתניה, שנקלעה למצב לא אופטימלי במיוחד ומדורגת כעת במקום האחרון בטבלת ליגת העל, תחפש חיזוק במספר עמדות בחודש ינואר הקרוב במהלכו יפתח חלון ההעברות ואחד מהשמות אותם רוצים לראות בקבוצה הוא זה של הבלם שנתן שנים יפות מאד למועדון.
 
בינואר נתניה תשחרר ככל הנראה את הבלם הגנאי סטיבן אופיי עמו נקבע בחוזה על סעיף יציאה עם פתיחת חלון ההעברות. במועדון מעיר היהלומים לא מרוצים בלשון המעטה מיכולתו של השחקן ואומרים כי הוא מגושם וחסר ביטחון.

לחרמון יש חוזה בהפועל רמת גן עד לסיום העונה ולא בטוח שהעולה החדשה תסכים לשחררו בחודש ינואר. בשבועות האחרונים פחת מעמדו של השחקן ברמת גן והוא איבד את חולצת ההרכב. מקורבים לחרמון אומרים כי הוא מאוכזב מכך וכי ישמח לחזור ולשחק בנתניה, אותה הוא מגדיר כבית שלו.
 
כזכור, חרמון שיחק במדי נתניה במהלך 6 העונות האחרונות, היה שותף לעליה של הקבוצה לליגת העל וכן שיחק במסגרת המשחקים ההיסטורים בגביע אופ"א. חרמון נחשב לשחקן הכי אהוב על אוהדי נתניה בשנים האחרונות וכינויו על ידיהם הוא "נשמה". בגזרת השחקנים שמחו לשמוע כי חרמון מועמד לחזור ואחד מהם אמר: "אם גולן יחזור לנתניה זה יהיה מצוין מבחינתנו. הוא שחקן מעולה שמעבר לקטע המקצועי תורם גם חברתית".

ראובן עטר. החמיא לפיראס מוגרבי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

גורם בכיר במועדון הוסיף בעניין: "גולן חרמון הוא אופציה טובה בהחלט בשביל מכבי נתניה. אם הוא ישוחרר מרמת גן וראובן עטר ירצה בו, אני מאמין שנוכל להסתדר איתו על כסף בקלות. בסך הכל אני יודע שעטר די מחזיק ממנו אז כך שלא תהיה בעיה. הדלת של נתניה תמיד פתוחה בפניו, הוא כמו שחקן בית שלנו".