ייגמר עוד לפני שהתחיל? גאנם (צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
ייגמר עוד לפני שהתחיל? גאנם (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
לא מעוניין לעזוב. אלמוג בוזגלו (צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
לא מעוניין לעזוב. אלמוג בוזגלו (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בהפועל חיפה מתקשים להאמין בחוסר המזל שתקף אותם, כשקייס גאנם שנפצע במהלך השבוע האחרון, עבר בדיקת MRI בה התגלה כי הוא סובל מקרע ברצועה הקדמית. במועדון פקפקו בתוצאות ושלחו את הבדיקה לפענוח נוסף בתקווה לגלות טעות. אך גם הבדיקה הנוספת חזרה עם אותם הממצאים – קיים קרע.

הבשורות אמנם רעות, אך ייתכן ולמרות הכל החלוץ הצעיר לא יזקק לניתוח. לאור העובדה שרגלו יציבה ועומדת בעומס באופן יחסי, השחקן עשוי להסתפק בטיפול שמרני ושיקום ומתייעץ בימים אלו עם גורמים רפואיים בתקווה להימנע משולחן הניתוחים. כך או כך משמעות הדברים היא שהשחקן ייעדר לתקופה לא מבוטלת מכר הדשא, המוערכת לפחות בחצי שנה.

במקביל במועדון ממשיכים במאמצים לבנות את הסגל בתקציב המוגבל וינסו להגיע לסיכום עם חנן ממן, שעל דעת גורמים במועדון מדובר בעניין של זמן עד שישלים את צירופו. כמו כן, באשר לדיווחים על התעניינות בני סכנין באלמוג בוזגלו, אנשי המועדון לא מאמינים שהמעבר עשוי לצאת לפועל, מה גם שהשחקן לא קיבל פניה כזאת ונכון לרגע זה לא מעוניין לעזוב את הכרמל.

בתוך כך, הפועל חיפה תסיים היום את מחנה האימונים המקוצר שכלל אימונים כפולים במגרשי בית נגלר ושהייה במלון גארדן בחיפה. אתמול התכנסו השחקנים לערב גיבוש שכלל שיחת סקייפ עם הבעלים יואב כץ ששם דגש על הכוח של הפועל חיפה כקבוצה מגובשת ומשפחתית והזכיר בין היתר ששמונה משחקני הקבוצה עברו להתגורר לאחרונה בשכנות זה לזה בקרית מוצקין. בהמשך התקיים ערב שירה בסגנון "כוכב נולד". מגן קבוצת הנוער גיא סנקר שהשתתף במחנה עשה "סיפתח" בקבוצה הבוגרת עם השיר "יחד לב אל לב" כאשר חבריו מצטרפים אליו בשירה. יואב כץ צפה והשתתף גם בחלק זה של הערב באמצעות הסקייפ.

המאמן חיים סילבס סיכם את המחנה: "במיוחד במציאות הנוכחית 'להיסגר' לשלושה ימים יחד כל הקבוצה, להתעסק לחיות ולהתרכז רק בכדורגל ובחברים שלך לקבוצה מביא ערך עצום לדרך מפקס ומרומם מקצועית ומוראלית באופן משמעותי. ניצלנו את הזמן והתנאים לאימונים אינטנסיביים ולערבי גיבוש שאת אחד מהם גם יואב הוביל והשתתף בזכות הטכנולוגיה. האוירה היתה טובה מאוד ונשאף לימים כאלה כמובן גם בהמשך". בשבוע הבא צפויה הקבוצה לקיים "מחנה מקוצר" נוסף כולל לינה במלון.