המאמן מוכן למפגש עם האקסית. רפואה (צילום: אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
המאמן מוכן למפגש עם האקסית. רפואה (צילום: אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5
יחגוג גם מול הפועל? אדניי (צילום: ברני ארדוב)
יחגוג גם מול הפועל? אדניי (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

עד כה לא הייתה יריבות גדולה בין עירוני ק"ש להפועל תל אביב, אך המפגש של קובי רפואה עם האקסית שהחליפה השבוע צוות מקצועי, הפך לאחד המשחקים המסקרנים במחזור. שחקני ק"ש העידו כי השבוע רפואה הטריף אותם באימונים, הוא מעורב מאוד והדרישות הן להיות ממוקדים, אחראים ונוקשים.

בקרב שחקני הקבוצה הדעה הרווחת כי המשחק חשוב מאוד באופן אישי לרפואה: "אנחנו רוצים לנצח את הפועל בשבילו, זה ייתן לו דחיפה גדולה לאחר שעזב שם בקיץ וגם אנחנו זקוקים לנקודות". לרפואה ישנן מספר התלבטויות בנוגע להרכב שיפתח נגד האדומים. ייתכן והוא יבצע שינוי בעמדות המגנים. אורי צעדון שב מפציעה ומתאמן באופן מלא, במשחק הראשון של רפואה הוא פתח.

לא מן הנמנע כי אמיר בן שמעון יקבל את ההזדמנות לפתוח בעמדת המגן השמאלי, זאת לאחר שעד כה הורחק פעמים. זיו מורגן עשוי לרדת לספסל. מי שעשוי לשלם את מחיר ההפסד להפועל חיפה הוא הברזילאי, סילאס דה סילבה שהיה החילוף הראשון של רפואה עוד במחצית הראשונה.

שי גולן שנכנס כמחליף נמצא בתמונת ההרכב כמו גם סמואל בראון. בחלק הקדמי נראה כי הניגרי, ג'יימס אדניי ישוב להרכב, זאת לאחר שסופסל נגד הפועל חיפה.  ההתלבטות של רפואה היא לצידו, בין איסמעיל ריאן ומוחמד שכר.