(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
"אני תמיד חושש כשהוא על המגרש" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מאור בוזגלו ממשיך להיות בכותרות בתקופה האחרונה. אחרי הפוסט שפרסם היום (רביעי) קשרה של הפועל תל אביב בנוגע לפציעה החדשה ממנה הוא סובל, יותר מאוחר עלה לראיון בתכנית הרדיו "5 באוויר" אביו יעקב, שדיבר על היכולת של בנו במהלך העונה ועל ההכנה של המועדון, שלטענתו הייתה לקויה.

"נתחיל בזה שההכנה הייתה מאד לקויה, בעקבות כל מה שהיה עם הפועל ת"א", הוא אמר. "כולם שוכחים מה היה עם דמארי ודגני. זה החלק הראשון, הפועל לא התכוננה כמו שצריך. מעבר להכנה היו את כל משחקי גביע הטוטו, וכולם הורידו את הפועל ליגה בגלל זה. אני היחיד שהתקומם וניסיתי להגן, אמרתי שהפועל היא קבוצה מצוינת".

בהמשך האב ביקר את עצם העובדה שלקח זמן לגלות כי מאור חולה במחלת הנשיקה: "זה לא הוגן לשאול דווקא היום לשאול בחידה כמה שערים כבש בוזגלו. הוא חלה במחלת הנשיקה כבר במחזור השלישי של תחילת העונה, ונודע לכולם באיחור שהוא חלה, ואז שופטים אותו על זה שהוא לא כובש ולא מבשל דווקא בתקופות הגרועות ביותר. לא האמנתי שזה מאור שמשחק, כשראיתי אותו על המגרש. אם אני הייתי בצוות הרפואי של הפועל ת"א, הדבר הראשון זה שהייתי בודק לו דם, ולא בדקו".

בהמשך הוא התייחס לפציעה של בנו: "מאור יעשה את כל מה שיתבקש על מנת לחזור ולעמוד על הרגליים. הוא צריך לעבור טיפול, ואחרי זה נחשוב קדימה. פציעה חמורה מאד? חששתי, אני תמיד חושש כשהוא על המגרש".

מעמד של שחקן לא נקבע מהמועדון בו הוא נמצא
מעמד של שחקן לא נקבע מהמועדון בו הוא נמצא" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

על הביקורות כלפי היכולת של בוזגלו, יעקב הוסיף: "הוא פתח את העונה בתור שחקן מספר 1 בפלייאוף בשני המשחקים הראשונים. מן הראוי לתת לו את המפתחות שימשיך. יש מאמן שהחליט מה שהחליט. כל שחקן שקם מהספסל זה יכול לקרות בדקה ה-40 או ה-89. מותר לשחקן ברמה הזאת לצאת החוצה אם הוא רואה שהוא לא נכנס כחילוף. גם מקצוען הוא קודם כל בן אדם. הכי קל לבוא ולהציג שחקן בצורה שהוא לא בסדר".

"אנחנו לא בחרנו את קלינגר, יש מועדון שבחר אותו. אנחנו נפגשנו כבר איתו. מרוצה מהבחירה? אין לי מילה בזה. אלמוג שלי היה איתו בהפועל חיפה, והוא גם מאד רצה את מאור לשם. בסופו של יום מאור הגיע לבית"ר. לפעמים יש שחקנים כאלה ואחרים שצריך לתת להם הכנה טיפה יותר מאחרים. מאור בוזגלו הוא טיפה יותר מכולם. מעמד של שחקן לא נקבע מהמועדון בו הוא נמצא".