(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
סיוסטאד יוסט לימין? (לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
סיוסטאד יוסט לימין? (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

בווידאו: תקציר ה-1:1 של הפועל חיפה מול נתניה

שלושה ימים לפני ההתמודדות מול הפועל באר שבע, בה ניצחון יכול להשאיר את הפועל חיפה במרוץ לאליפות, נראה שהסגל של ניר קלינגר הולך ומתקצר. מלבד עונש ההרחקה של שמואל שיימן והרחקתם של ניסו קפילוטו וגל אראל המוצהבים, גם דור מלול בספק למשחק. עוד בסיום ההתמודדות מול מכבי נתניה המגן ירד מהמגרש כשהוא צולע בשל פגיעה בקרסול שנגרמה כתוצאה מדריכה לא טובה.

בעמדת המגן השמאלי חיים מגרלשווילי הוא מחליפו הטבעי של שמואל שיימן המורחק, בעוד ריסטו מיטרבסקי, שיכול לשחק גם כבלם צפוי להחליף את קפילוטו המוצהב. במידה שמלול לא יהיה כשיר בזמן למשחק ובשל פציעתו של לירן סרדל, מחליפו היחיד בעמדה יכול להיות ראסמוס סיוסטאד, שהינו מגן ימני טבעי כשהעונה לראשונה הוסט לעמדת הקשר האחורי.

במידה שאכן סיוסטאד ישחק כמגן ימני, לקלינגר יהיה מחסור בעמדת הקישור בשל הרחקתו של גל אראל. לכן, רוסלן ברסקי, שכבר פתח כקשר אחורי העונה יוכל למלא עמדה זו, לצידו של ראדו גינסארי. מקסים פלקושצ'נקו עשוי לקבל הזדמנות חוזרת ב-11 בזכות הופעתו הטובה מול נתניה.

יואב כץ לא יגיע למשחק מול הפועל ב"ש היות שיחזור לארץ רק במועד מאוחר יותר במהלך החודש. לחזרתו של הבעלים מצפים לא מעט שחקנים, בשביל לשבת עימו לגבי העונה הבאה, ביניהם גבריאל תמאש, ניסו קפילוטו, מלול, אלון תורג'מן, ריקי מיטרבסקי, ראסמוס סיוסטאד. גם מאמן לעונה הבאה נכון להיום אין, היות שגם ניר קלינגר מסיים חוזה בסיום העונה וטרם סוכם עימו על אחד חדש.

שחקן נוסף בו מעוניינת הפועל חיפה הוא מירקו אורמוש. למרות זאת, מבחינתה של הפועל אשקלון כל שיחה, פנייה או גישוש לגבי שחקניה אינו רלוונטי עד שיתברר אם תשחק בעונה הבאה בליגת העל, מה שעשוי להתברר רק בשלב הסופי של העונה.