(אנצ'ו ג'וש) (צילום: ספורט 5)
(אנצ'ו ג'וש) | צילום: ספורט 5
בנין. איך יתייחס לשלושת המושעים? (לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
בנין. איך יתייחס לשלושת המושעים? (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

בווידאו: תקציר ההפסד של סכנין לאשקלון

בבני סכנין טרם החלו לשבת עם שחקנים לקראת העונה הבאה, למרות פגישה בין נציגי ההנהלה לטל בנין, אבל כבר יודעים את מי היו רוצים לראות בה. במועדון מרוצים מאוד מאחת מנקודות האור העונה מארון גנטוס, שהפך באמצע העונה שעברה לשחקן הרכב והעונה פתח ב-19 משחקים עד כה ועל הדרך זומן לנבחרת הצעירה. נציגי ההנהלה צפויים להיפגש עמו כדי להבטיח את עתידו במועדון בשנים הבאות.

הבוקר חזרו להתאמן בשורות סכנין עלאא אבו סלאח, אמיר חלאיילה ועידן שמש, שהושעו בשני ואתמול עברו שימוע בו נכחו יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס ומנכ"ל המועדון, חאלד דוכי. השלושה שמעו שיש אכזבה מהתנהגותם, אבו סלאח ושמש נקנסו בסכום של 3,000 ש"ח ואילו חלאיילה ב-2,000 ש"ח.

השלושה החמיצו שני אימונים ועדיין לא ברור אם יהיו בסגל למשחק ביום ראשון. "מעניין יהיה לראות כיצד ינהג בהם בנין, עוד לפני האירועים הוא לא ראה בהם כשחקנים מובילים ולא ברור כיצד האירועים ישפיעו על מעמדם", אמרו בסכנין.

אנטוניו מרשיץ' נמצא בספק גדול למשחק נגד מכבי פתח תקווה. הקשר, שהפסיד את המשחק נגד הפועל אשקלון בשל פציעה, לא חזר עדיין לאימונים מלאים ובקבוצה מנסים להכשירו למפגש הישיר על המקום השביעי. במקרה כזה, סגס תאמבי ימשיך לפתוח בהרכב, כאשר גם חאלד חלאיילה ואיהאב גנאיים ממתינים לדקות שלהם. נראה שיובל אבידור וג'ורדן פושה ישובו גם הם ל-11, כשיש כוונה להמשיך ולהעניק דקות לאוסמה חלאיילה הצעיר.