זיו כבדה. כבש את שער היתרון של נס ציונה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
זיו כבדה. "נס ציונה היא קבוצה רעבה" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לאחר שהחליט השבוע בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, לבטל את ההפסד הטכני שנפסק לחובתה בגין שיתוף שחקן שלא כדין, תנסה מכבי ב"ש להתרכז ולהשיג את מה שלא הצליחה בחמשת המחזורים האחרונים - נקודות ליגה, כשתארח את בית"ר/שמשון ת"א מחר (18:30) במחזור ה-13 בליגה הלאומית.

חניכיו של לופא קדוש זוקפים לחובתם העונה הפסד חוץ בודד בליגה, ולקראת המשחק מול ב"ש עומדת בפניהם הזדמנות לקחת שלוש נקודות ולהתברג בחלק העליון של הטבלה. לבאר שבע, המשימה תהיה מעט יותר קשה. 

מוקדם יותר, בלוד, תארח הקבוצה המקומית את הקבוצה המתעוררת והאטרקטיבית מנס ציונה (14:30).

בבני לוד יודעים שעם מאזן כל כך דל של 10 נקודות מ-36 אפשריות, קצת קשה להתקדם, גם בליגה ההפכפכה והנזילה כמו הליגה הלאומית. 

לעומתה, נס ציונה עם שני ניצחונות משכנעים ותוצאת תיקו בשלושת המחזורים האחרונים, כולל הניצחון המרשים מאוד 0:3 על קרית שמונה בשבוע שעבר, לעיני הקהל הביתי, מגיעה למשחק עם בטחון רב, אבל עם רגליים על הקרקע.

“כולם חושבים שבגלל שאנחנו, כביכול, מדורגים גבוה בטבלה ולוד לגמרי בתחתית, אז זו תהיה משוכה קלה בשבילנו. אני ממש לא רואה את זה ככה, ואני גם בטוח שהחבר'ה שלנו לא. בטוח שיהיה משחק אגרסיבי וקשה. אנחנו חייבים לבוא מרוכזים", אמר ל-ONE שחקנה של נס ציונה, זיו כבדה.

רפי כהן. הקבוצה שלו נראית מצוין (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
רפי כהן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

כבדה, שהובא לנס ציונה בפגרה של לפני המחזור הרביעי מהפועל באר שבע, חגג שלשום את יום הולדתו ה-31. על השינוי שחל מבחינה מקצועית בקבוצה, החל מהפתיחה הלא טובה של העונה ועד מגמת השיפור בשבועות האחרונים, אמר כבדה: “צריך להבין. נס ציונה זו קבוצה שנבנית. חבר'ה צעירים ורעבים. וזה תמיד קשה בהתחלה, להתגבש – גם מבחינה חברתית, וגם על המגרש".

"בסה"כ, יש לנו קבוצה שמאמינה בעצמה. בבית שלנו אנחנו מאוד חזקים, ואני מקווה שגם במשחק החוץ הזה מול לוד, נצליח לעשות את הפעולות בצורה טובה. אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף העליון", סיכם.