לאחר שהבטיחה את עלייתה לליגת העל עם הניצחון הגדול בשישי האחרון על בת-ים, 0:1, הודיע היום (ראשון) המאמן, אורי מלמיליאן כי הוא אינו מעוניין להמשיך בקבוצה בעונה הבאה.

מלמיליאן, שאחרי פתיחת עונה לא טובה, הצליח להוציא את הקבוצה מהקרשים ולהשיג 8 נצחונות רצופים בדרך לפלייאוף העליון ועליה לליגת העל אמר ל-ONE: "החוזה שלי נגמר ב-31 במאי עם סיום העונה ואין לי חוזה לעונה הבאה. מיציתי את עצמי בהפועל אשקלון ואני רוצה להמשיך הלאה".

אשקלון עוד לא סיימה את העונה באופן רשמי ובשישי הקרוב תפגוש למשחק חוץ את סקציה נס ציונה, שלה עוד סיכוי להגיע למבחנים נגד קבוצת מליגת העל. כאמור, עם סיום העונה, יעזוב מלמיליאן את הקבוצה.

פרוספר אזוגי, הבעלים של הפועל אשקלון, הגיב לדברים: "אני יודע שיש לאורי חוזה עד סוף העונה שזה עד ה-31 למאי. מבחינתי, יש לנו עוד משחק אחד לסיום העונה ואנחנו רוצים לגמור את העונה בכבוד, אחרי זה אנחנו נראה מה עושים. אורי מספיק גדול כדי להחליט איפה טוב לו להיות ומעבר ל-31 למאי הוא לא מחוייב למועדון".

מלמיליאן על הכתפיים. לא ימשיך שם? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן על הכתפיים. לא ימשיך שם? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"אם הוא ירצה להמשיך איתנו, אנחנו נשמח מאוד כי הוא עשה עבודה מצויינת. כרגע אני מעדיף שלא להתעסק בעונה הבאה ואני עוד לא רוצה לחגוג כי יש לנו עוד משחק חשוב בשבילנו. אחרי המשחק אנחנו נחשוב על העונה הבאה".