יחזור הביתה? מוגרבי (צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
יחזור הביתה? מוגרבי (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
ההערכה כי תוך 48 שעות ימונה למאמן הקבוצה. רפואה (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ההערכה כי תוך 48 שעות ימונה למאמן הקבוצה. רפואה (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

רק לפני שנה הגישה מכבי נתניה לבני סכנין הצעה בסך שני מיליון ש"ח עבור פיראס מוגרבי. סכנין סירבה ומאז, בחודש נובמבר הקשר קרע את הרצועה הצולבת וטרם שב למגרשים. שנה עברה וכעת היהלומים הגישו הצעה בגובה חצי מיליון ש"ח עבור הקיצוני המוכשר שישוב בקרוב לפעילות. בדומה לקיץ שעבר, גם הפעם סכנין לא נתנה אישור לעסקה ודורשת 700 אלף ש"ח עבור מוגרבי.

כרגע המו"מ תקוע כשנתניה לא מוכנה לשדרג את ההצעה וכן בסכנין לא מוכנים להפחית בדרישות. למרות שסכנין ירדה לליגה הלאומית, היא מתעקשת לשמור על הקשר, שעד הפציעה היה מהבכירים שבשחקני הליגה. במועדון מעוניינים להאריך את חוזהו שמסתיים בתום העונה, זאת למרות ששכרו גבוה בהרבה מהשכר הממוצע בליגה הלאומית.

בתוך כך, בסכנין ממתינים להחלטתו קובי רפואה. כפי שפורסם אמש באתר ערוץ הספורט, למאמן הוצע להוביל את הקבוצה בעונה הקרובה. ההערכה בסכנין היא שתוך 48 שעות, רפואה ימונה באופן רשמי למאמן הקבוצה. כזכור, לפני שנתיים חלוץ העבר הגיע להפועל ת"א באמצע העונה (החליף את מוטי איווניר), ועזר לה לחזור לליגת העל אחרי עונה אחת בלבד בלאומית.

באשר לסגל, סכנין פנתה לאחרונה לחלוץ מוחמד בדארנה שגדל במועדון והעונה שיחק בהפועל איכסל. בדארנה כבש העונה שמונה שערים והוסיף שישה בישולים בכל המסגרות. השחקן מבוקש גם בליגת העל ולא ממהר לשוב למועדון בו גדל.