(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
דאבור. אסיר תודה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
דאבור. אסיר תודה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

(בווידאו: אייטם על הרצוג מה- 21.11.19)

אחרי תקופה של שנתיים בה למדו ממנו ובעיקר נהנו לשחק תחתיו, שחקני נבחרת ישראל רבים התקשרו במהלך היממה האחרונה למאמן האוסטרי, אנדי הרצוג, כדי להיפרד. ערן זהביSTRONG>, שתחת הרצוג חזר לנבחרת, אחרי פרשת זריקת סרט הקפטן, נפרד במילים חמות דרך חשבון האינסטגרם.

"תודה אנדי על הכל, על התמיכה מההתחלה עד הסוף, על האומץ להתעקש שאחזור לנבחרת ביחד עם וילי. תודה על השינוי שיצרתם בנבחרת מהרגע שהגעתם. מאחל לאנדי הצלחה בהמשך ומקווה שזה לא סופו של תהליך. אמנם התוצאות לא הגיעו בקמפיין הזה, אבל הדרך וכל מה שמסביב לנבחרת הלך קדימה וזה לא הזמן לעצור! הפנים קדימה לפלייאוף, זו המטרה המשותפת של כולנו", כתב כוכב הנבחרת.

"מבאס לשמוע שהרצוג לא ימשיך איתנו בנבחרת ישראל", אמר מוקדם יותר עמרי בן הרוש. "הוא מאמן מצוין, דוגמא אישית לכל שחקן ואיש מקצוע אדיר. תמיד חיבר בין כל הסגל והביא אווירה טובה וחיובית מאוד".

גם החלוץ, תומר חמד, יישר קו עם בן הרוש: "נהניתי לעבוד תחת אנדי וללמוד ממנו. ההתחלה איתו הייתה מצוינת והנבחרת תחתיו החזירה שוב את הקהל ליציעים בזכות הכדורגל היפה והתוצאות הטובות - דבר שגרם לתקווה. לצערנו, לקראת הסוף הייתה ירידה ביכולת וסיימנו בצורה פחות טובה, שזה מאכזב. מעבר לפן המקצועי, אנדי אדם טוב שמכבד כל אחד וג'נטלמן אמיתי. לכן, הוא מסיים את התקופה בישראל עם הרבה הערכה וכבוד מכולם".

הליגיונר הישראלי הבכיר באירופה, מואנס דאבור, הוסיף: "הרגשנו שאיתו אנחנו עושים דברים טובים וחדשים, והראינו את זה ברוב המשחקים. כל פעם שהגענו לנבחרת היה כיף והאווירה תמיד היתה חיובית. חבל שהוא עוזב דווקא עכשיו לפני הפלייאוף, מאחל לו את כל הטוב שבעולם ומודה לו על הכל".