(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ווילי במבחן.
ווילי במבחן. "הזדמנות להוכיח שלא טעינו לגביו" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

קמפיין חדש יוצא לדרך עם תקוות מחודשות של הנבחרת: יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון עשוי להגיע לבית המלון של הנבחרת לפני פתיחת הקמפיין הערב (חמישי, 19:00) בבלומפילד מול דנמרק. חסון כמו חברי וועדת האיתור שהחליטו להשאיר את רוטנשטיינר כמאמן הלאומי, מקווים לראות שיפור גם נגד נבחרת שעל הנייר טובה מאיתנו בכל פרמטר. "יש לווילי הזדמנות להוכיח שלא טעינו לגביו", אמרו בהתאחדות.

רוטנשטיינר לא נראה לחוץ, אבל גם הוא מודע לעובדה כי מדובר במבחן לא פשוט עבורו. כמנהל טכני הוא יכול היה לקבל חוזה אולי לארבע שנים וכעת כמאמן יש לו הבטחה לשנתיים בלבד עם אופציה רק של ההתאחדות להאריך את ההתקשרות איתו.

באסיפה המסכמת אמר האוסטרי שביברס נאתכו ישחק בעמדה קצת יותר אחורית ולצידו של דור פרץ מאחורי מנור סולומון. אגב, הקפטן ירשום את הופעתו ה-74 במדים הלאומיים ויעלה למקום ה-13 בכל הזמנים (בצוותא עם וואליד באדיר).

 

ישראל תפתיע את דנמרק? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ישראל תפתיע את דנמרק? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

רוטנשטיינר סימן בנוסף את נקודת התורפה של היריבה באסיפות הווידאו הארוכות. "לא נוכל לתקוף דרך המרכז, שם יש להם יתרון ברור", אמר המאמן. "נצטרך כמה שיותר לשחק דרך האגפים כי המגן הימני של ולנסיה, דניאל ואס, והמגן של אטאלנטה יואקים מאלה עולים כל הזמן למעלה. הם שחקנים קדמיים שהזיזו אותם לעמדה אחורית יותר ונצטרך לנצל את זה".

מלבד זאת, המאמן דיבר על כל השחקנים הדנים וביקש לשים לב לכדורים הארוכים של סימון קר ממילאן שמרבה לחפש את החלוצים בכדורי גובה.

הרכב משוער: אופיר מרציאנו; אלי דסה, איתן טיבי, ניר ביטון, חאתם עבד אלחמיד, סאן מנחם; ביברס נאתכו, דור פרץ, מנור סולומון; ערן זהבי, מואנס דאבור.