עידן שדה. יוצא לקפריסין (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עידן שדה. יוצא לקפריסין (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

קשר מ.ס. אשדוד, עידן שדה, ימריא מחר (שלישי) להתרשמות של מספר ימים בקבוצת פארלמיני הקפריסאית. שדה ינסה להרשים את מאמן הקבוצה החדש, ניר קלינגר, שקבוצתו מדורגת במקום ה-11 בליגה המקומית.

שדה בן ה-23 הוא תוצר מחלקת הנוער של אשדוד ולא מצא את מקומו העונה בהרכב של יוסי מזרחי. בשבועות האחרונים דובר על כך ששדה יושאל עד סוף העונה להפועל אשקלון מהליגה הלאומית, אך המעבר הזה לא יצא בסופו של דבר לפועל.

קלינגר מכיר את שדה ממשחקי הליגה בין הפועל באר שבע אותה אימן עד לפני שלושה חודשים לאשדוד, והמליץ לראשי המועדון להנחיתו למבחנים. הקשר הצעיר והמוכשר ינסה לזכות בחוזה במועדון ובסביבתו מעריכים שנוכחותו של קלינגר תסייע לו להיקלט.

בקבוצה מעיר הנמל העריכו כי קיימים סיכויים גבוהים שהקשר המוכשר יצטרף לרשימת הליגיונרים באי השכן הכוללת בין היתר את יובל שפונגין, דדי בן דיין ורועי בקל. עידן שדה צפוי להיות השחקן השלישי שעוזב את אשדוד בינואר לאחר שנבו מזרחי הושאל לבית"ר תל אביב/רמלה ואורי מגבו עבר להפועל אשקלון.

בתוך כך, במועדון התקבל טופס השחרור של תמיר כחלון שצפוי להיכלל בסגל לראשונה במשחק מול בית"ר ירושלים בשבת. הקשר הבולגרי, סמיון מצ'ב, ממשיך להיבחן וההחלטה לגביו תתקבל עד שבוע הבא.