לאחר שבלם הפועל חיפה, אושרי רואש, נתפס נוהג בשכרות ורשיונו נשלל, משטרת התנועה הגישה הבוקר (ראשון) כתב אישום כנגד השחקן.

רשיון הבלם נשלל ל-30 ימים ורכבו הוחרם, אחרי שבלילה שבין שישי לשבת עוכב לבדיקת ינשוף, שמצאה כי כמות האלכוהול בדמו הגיעה ל-550 בשעה שהמקסימום המותר על פי החוק הוא 290.

בנוסף, התפתח במקום ויכוח בין רואש לשוטר - ויכוח שגלש לטונים לא נעימים. רואש נשאל מספר שאלות שלא מצאו חן בעיניו.

בכתב האישום שהגישה המשטרה נטען שרואש נהג בשכרות. הבוקר רואש, באמצעות עורכי דינו ממשרד 'סטולר' הגיע לשימוע שם נאלץ לשמוע על כתב האישום.

אחד מעורכי דינו, יאיר סטולר, התייחס למקרה ואמר ל-ONE: "התיק המשטרתי נמצא בחקירה. החומר טרם צולם ובימים הקרובים נלמד את התיק. על פניו נראה שמדובר בפגם במכשיר ה"ינשוף" שכן כמות השתיה שרואש לטענתו שתה, שתי כוסות בירה על בטן ריקה, לא היתה אמורה להראות נתונים דוגמת אלה שהוצגו ע"י המכשיר".

אושרי רואש. לא הגיע על דעת עצמו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רואש. ייאלץ להסתדר 30 יום ללא מכונית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מנכ"ל הפועל חיפה, אפרים גבאי, הגיב למקרה: "אני מקווה שאושרי ילמד את הלקח ולא יחזור על הדבר הזה שוב. אנחנו כמועדון נשב עם אושרי ונטפל בנושא".

בתוך כך, החלוץ הגנאי, דניאל אקופו, יצטרף לאימוני הקבוצה ביום רביעי לאחר שהתקבלה אשרת הכניסה שלו לארץ. אקופו בן ה-21, שחקן נבחרת גאנה הצעירה וקבוצת הארטס אוף אוק, ייבחן במשך מספר ימים על ידי הצוות המקצועי.

עו&"ד יאיר סטולר. &" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עו&"ד יאיר סטולר. &" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הקשר שי רביבו חתם רשמית על חוזהו במועדון והוא מצטרף לליאור ז'אן, משה ביטון, ערן לוי ורן קדוש שכבר עשו זאת.

שי רביבו חותם על החוזה, יחד עם גבאי (דוברות הפועל חיפה) (צילום: מערכת ONE)
שי רביבו חותם על החוזה, יחד עם גבאי (דוברות הפועל חיפה) | צילום: מערכת ONE

חברת "צמיגי נעמן" תהיה הספונסרית הראשית של המועדון גם בעונה הקרובה והקבוצה תיקרא הפועל "קומהו" חיפה. נציגי המועדון, הסמנכ"ל בועז גולן ודובר המועדון נועם רגב, נפגשו עם מנכ"ל "צמיגי נעמן" - דוד ברקוביץ', הודו לו התמיכה וסיכמו על העמקת שיתוף הפעולה. גולן העניק לברקוביץ' מגן הוקרה על שיתוף הפעולה.