הפועל עכו נחה היום (ראשון) לאחר שהפסידה אמש 1:0 להפועל חיפה בקרית אליעזר, במה שהיה משחקה הרשמי הראשון לעונת 2010/2011.

המשחק שהתקיים במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו לא התעלה לרמה גבוהה ובקבוצה מודעים לכך, אך עם זאת מודעים גם לעובדה כי זוהי הפעם הראשונה שהקבוצה רצה יחד במתכונתה המלאה לאחר שעד עכשיו מספר שחקנים היו פצועים ונעדרו מסיבות שונות.

מאמן הקבוצה אלי כהן יודע שמצפה לו ולקבוצתו עוד עבודה רבה אם ברצונם להצליח ולשרוד בליגת העל העונה, אך עם זאת המאמן נשמע אופטימי גם לאחר ההפסד אתמול: ”לא שיחקנו טוב, זה ברור. מה שבלט זה שעוד פעם לא הגענו למצבים, היה חוסר דיוק מוחלט והשחקנים היו מתחת לרמה הרגילה שלהם", אמר המאמן.

"זאת הפעם הראשונה שאנחנו משחקים ביחד העונה והמשחק הזה לא מאפיין אותנו. אני לא מתרגש מהתוצאה - חשובה לי יותר הדרך. ישנם שחקנים שפעם ראשונה שיחקו 90 דקות ולאט לאט, כשכולם יכנסו לכושר ונרוץ יותר ביחד אז גם ניראה יותר טוב".

למרות שסגל הקבוצה כמעט והושלם באופן סופי, בעכו ינסו להתחזק בעוד שחקן או שניים, אך לא מן הנמנע כי הסגל הנוכחי יהיה זה שעליו תוטל המשימה להשאיר את הקבוצה בליגת העל.

אלי כהן. "השחקנים היו תחת הרמה הרגילה" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלי כהן. "השחקנים היו תחת הרמה הרגילה" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

טרם נפתרה בעיית האצטדיון הביתי לאחר שהמשטרה החליטה לסגור את איצטדיון "גרין" בנצרת עילית, בו היתה אמורה הפועל עכו לארח כבר בעוד שבועיים את מ.ס. אשדוד במחזור הראשון של ליגת העל.

אלי כהן (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלי כהן. עכשיו גם אין מגרש ביתי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE