לאחר ההפסד אתמול (שבת) 2:1 להפועל אשקלון, הפועל חיפה מתכוונת לפנות לאיגוד השופטים בבקשה לשלוח למשחקי הקבוצה בקרית אליעזר שופטים בכירים בלבד. לטענת חיפה, משובצים למשחקיה שופטים מתלמדים שעושים סטאז' על חשבונה ופוגעים בה.

בשני המשחקים האחרונים, בגביע הטוטו מול עירוני קרית שמונה ובהפסד מול הפועל אשקלון, לאדומים היו טענות קשות אל עבר דניאל בר נתן ששפט אותם נגד קרית שמונה אך בעיקר לשופט רועי ריינשרייבר שניהל את המשחק מול אשקלון.

ריינשרייבר שרק לפנדל מעורר מחלוקת לזכות הפועל אשקלון, שלאחריו עלתה הקבוצה הדרומית ליתרון משער של ערן לוי. "לא יתכן שבאיגוד ישלחו לנו שופטים מתלמדים שיתגלחו על חשבוננו".

"הגיע הזמן שלקבוצה שנמצאת בצמרת יביאו שופטים בכירים. ערן לוי עשה הצגה והשופט מיהר לשרוק. מנגד זוראב מנטשאשווילי עשה עבירה מכוערת ולא הורחק. לנו הוציאו צהוב לאמיר אבו ניל על התחזות ברחבה", אמרו בחיפה.

יוסי דורה מתווכח עם השופט ריינשרייבר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יוסי דורה מתווכח עם השופט ריינשרייבר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מאיגוד השופטים נמסר בתגובה: "באיגוד יש שופטים צעירים ומבטיחים ויש שופטים ותיקים ומנוסים. בהפועל חיפה יקבלו את כל מגוון השופטים כמו שאר הקבוצות בליגה".

ההפסד לאשקלון התקבל באכזבה גדולה בהפועל חיפה. עיקר הביקורת הופנתה כלפי הבלמים, סבטי ליפנייה וגולן חרמון, שהיו מתחת לרמתם הרגילה ולא הסתדרו עם המהירות של אריק גאו והמחליף אוסמן באשירו. ניכר גם כי חיפה תצטרך להתחזק בחלוץ נוסף, בהיעדרו של החלוץ עדן בן בסט שיעמוד לדין משמעתי ביום שלישי.

לוי. בשבת הוכיח עד כמה הוא בועט טוב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי בועט את הפנדל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ניקולה גרוביישיץ' אינו חלוץ מרכזי ובחיפה ממשיכים לחפש שחקן זר אחר שלא נמצא תחת חוזה ויוכל להצטרף. הקשר סאשה סטויאנוביץ' היה היחיד בחלק הקדמי שגילה יכולת טובה אבל הסרבי של חיפה לא יכל להושיע לבדו.