שחקני סכנין באימון. יעלו עם הנוער? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דנלצ´ה (מימין). לא עבר בבקרה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בהנהלת בני סכנין ממשיכים במרץ לנסות ולהעביר במרץ את דריו זאהורה בבקרה בתקציבית לאחר שכבר נכשלה פעם אחת במשימה, אחרי ששחרורו הבינלאומי לא הגיע למשרדי ההתאחדות לכדורגל. נכון לעכשיו חסר לסכנין כסף בתקציב על מנת להעביר את השחקן כדי שיוכל לשחק מול קרית שמונה.

מתברר שרישומו של החלוץ הינו תהליך בירוקרטי לא פשוט, שעלול לסבך את מעברו של דנלצ'ה לקבוצה. אחת מהסיבות לסיבוך הינה העובדה כי בעונה שעברה, שיחק הרומני בליגה של ערב הסעודית, ממנה צריך להגיע שחרורו. יו"ר בני סכנין, חסן אבו סלאח, פנה להתאחדות הרומנית על מנת שהם יבקשו מהסעודים את השחרור.

ללא דנלצ'ה, שנחשב לחלוץ משמעותי במערך של הקבוצה, תנסה סכנין להפתיע בקרית שמונה בשבת הקרובה. המאמן חיים לוי, עשוי לעלות בהרכב את חלוץ קבוצת הנוער, עוביידה זבידאת, שנחשב לכישרון גדול. זבידאת, עשוי לפתוח לצידו של אחמד קאסום.

במהלך אסיפת השחקנים החמיא המאמן חיים לוי, למספר שחקני הגנה של הקבוצה.  פטי יא יא וטל חן כמו גם חאמד גנאים וחאלד חלאילה. לאחרון, אמר לוי, שהוא מצפה ממנו שלא לשרוף סתם שטחים ואנרגיות ולהתמקד בתפקיד שלו במרכז המגרש. לגנאים אמר: "אני מצפה ממך להבקיע לפחות עשרה שערים העונה".

שחקני סכנין בשיחה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני סכנין בשיחה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מאימון סכנין נעדרו לירן כהן ויניב לוזון שלא צפוי לשחק בקבוצה עד למחזור הליגה השני. מנגד, הזר החדש של הקבוצה, דריו זאוהרה, שעדיין מוריד חלודה ונכנס לכושר במהלך השבוע, אמור ליטול חלק במשחק בקריית שמונה בשבת אם יעבור בכל זאת בבקרה התקציבית.