שחקני קביליו יפו חוגגים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני קביליו יפו חוגגים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מכבי קביליו יפו גברה אחה"צ (שישי) על הפועל רמת ישראל 0:2 והגדילה שוב את הפער בפסגת ליגה ב' דרום א' לארבע נקודות, זאת לאחר שהדולקת אחריה, הפועל אזור, סיימה רק בתיקו 1:1 מול בית"ר ר"ג.

אותה בית"ר ר"ג, היא גם זו שהקטינה את הפער בשבוע שעבר לשתי נקודות, לאחר שקטעה את רצף הנצחונות של קביליו, והיום כאמור היא החזירה אותו לארבע.

קביליו יצאה למשחק חוץ מול הפועל רמת ישראל מהתחתית. בדקה העשירית עלו היפואים ליתרון מבעיטה אדירה של דודו ביטון מ-20 מ' אל בין חיבורי הקורות.חמש דקות מאוחר יותר היה זה ארז ירימי שדחק מ-5 מ' והכפילאת התוצאה. מאותה דקה הורידו האורחים הילוך, אך זה לא הפריע להם לרשום את ניצחון הליגה מספר 12 העונה.

קביליו יפו כאמור ראשונה בטבלה ולה 40 נק', כשהפועל אזור שניה עם 36 נק'. למאבק הצטרפה גם הפועל קרית אונו שגברה 1:4 על עוצמה חולון וגם לה 36 נק'.

מאמני קביליו יפו, שי מאור ועופר ראובן אמרו בתום המשחק: “אין דבר כזה קבוצה חלשה בליגה. כשקבוצות באות לשחק מול מכבי יפו בליגה הזו, הן באות לשחק אחרת. נתנו שני גולים מהירים וגם יכולנו להכפיל את התוצאה, אבל אין לנו עיניים גדולות. את הטעות של שבוע שעבר עם בית"ר ר"ג תיקנו היום, ואנחנו צריכים לשמור על הפער הזה”. 

עופר ראובן.  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שי מאור ועופר ראובן. &"צריכים לשמור על הפער בצמרת&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על צמצום הפערים של קרית אונו הם הוסיפו: "כמו שזה נראה, קרית אונו עושה תוצאות מצויינות ואופיר קופל עושה שם עבודה טובה מאוד. זה הולך להיות מאבק עיקש עד הסוף, וגם באזור לא נשברים. נותר לקוות שנאבד כמה שפחות נקודות בסיבוב השני ונעלה ליגה".