אלירן עטר עם אבידור. בספק לדרבי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אלירן עטר עם אבידור. בספק לדרבי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

אמנם במכבי תל אביב קיוו לערוך היום (רביעי) אימון עם סגל מלא לראשונה מזה שבוע לקראת הדרבי אך הצוות המקצועי נאלץ להסתדר הערב ללא החלוץ אלירן עטר שסובל ממתיחה במפשעה. עטר עבר טיפולים בזמן שחבריו ערכו את האימון ובמכבי יעשו את כל המאמצים להכשירו למשחק ביום שבת.

במהלך האימון גל אלברמן לבש את גופיית ההרכב כשגם מאור בוזגלו, פאביצ'ביץ' ויובל אבידור תורגלו. דמיטאר רנגלוב ורוברטו קולואטי ששיחקו אמש עם נבחרותיהם, ערכו אימון קל בצידי המגרש.

חשוב לציין שבמהלך האימון השחקנים תירגלו בהרכב הנוכחי בעיקר הנעת כדור ונראה כי עד למועד המשחק ההרכב עוד עשוי להשתנות, בייחוד לאחר היוודע מצבו של אלירן עטר. האחרון שוחח רבות עם המאמן יוסי מזרחי עוד לפני כניסתו לחדר הטיפולים.

המאמנים, יוסי מזרחי ואיציק עובדיה שוחחו רבות הם השחקנים, כשעובדיה העביר לשחקנים כמה נקודות כלליות בנוגע לצורת המשחק של היריבה מוולפסון. במכבי יודעים שהחלוץ של האדומים, איתי שכטר, הוא אולי השחקן המסוכן ביותר היום אצל היריבה אך שחקנים בקבוצה הבהירו: “הפועל זה לא רק איתי שכטר. אי אפשר לקחת מטוטו תמוז, דגלאס דה סילבה, ורמוט ואביחי ידין את היכולות שלהם. אנחנו מתכוננים להכל ויודעים את החוב של הקבוצה לאוהדים מהדרבים האחרונים".

פאביצ´ביץ´. ינסה לערוך אימון מלא (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
פאביצ´ביץ´. ינסה לערוך אימון מלא (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

במכבי פנו לראשי האוהדים בקריאה להימנע בדרבי מקריאות גזענות ואלימות והם התבקשו להתנהג באיפוק ולא להיגרר לפרובוקציות אם יהיו.

הבוקר נערך היום הראשון של איסוף הכרטיסים לאוהדים שרכשו כרטיסים לדרבי, מהקופות בבלומפילד. האיסוף נערך באופן חיובי וימשיך גם מחר בין השעות 9:00 עד 19:00 וביום שישי בין 9:00 עד 14:00