אמיר אבו ניל. יחרים את האימונים  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אמיר אבו ניל. יחרים את האימונים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הפועל חיפה, אמיר אבו ניל, קיבל החלטה להחרים החל ממחר (שלישי) את אימוני הקבוצה בטענה שהמועדון לא עומד בחוזהו. האפוטרופוס שלו ומי שמייצג אותו, דוד מופיד אבו ניל, אמר ל-ONE: "מבחינתנו הסיפור עם הפועל חיפה נגמר. אבו ניל מקבל משכורת חייל למרות שהוא כבר עבר את הגיל וזה בניגוד להסכם איתנו. ממחר הוא לא יגיע לאימונים ומבחינתנו הוא גמר בהפועל חיפה".

יואב כץ אמר בתגובה: "הדברים לא מדוייקים. הבטחתי שאשדרג לאבו ניל את החוזה ואני מתכוון לשדרג לו. אני עושה את זה מטוב ליבי כי יש לו חוזה לעוד שלוש שנים ואני מאמין שהוא יגיע לאימון".

בנוסף, המאמן ניצן שירזי זרק מהאימון את רן אבוקרט וחנן ממן, אחרי שהתעמתו ביניהם. אחרי משחקון פנימי השניים התעמתו והחליפו דחיפות. שירזי החליט לזרוק את השניים. הבעלים, יואב כץ, הגיב גם לאירוע הזה ואמר: "מדובר בשני ילדים טובים ומחר הם יחזרו להתאמן".

סאשה סטויאנוביץ' שסבל ממתיחה התאמן ויהיה כשיר למשחק הקרוב. הישאם כיוואן סובל מנפיחות בקרסול ובצוות הרפואי ינסו להכשירו. גולן חרמון יעבור אולטרסאונד ובהפועל חיפה ינסו להכשירו לקראת המשחק בנתניה. בקבוצה רואים חשיבות גדולה בכשירותו של הבלם במיוחד במגרש צר המימדים בנתניה.

לקבוצה, אשר מחפשת חלוץ מרכזי עוד מהפגרה, אמור להגיע להתרשמות חלוץ ניגרי בשם ג'ושוע דדה קינג, ששיחק בעבר במחלקת הנוער של מנצ'סטר סיטי. מדובר בחלוץ המתנשא לגובה של 1.94 בן 20. עד עכשיו כל הניסיונות למצוא חלוץ מתאים, לא צלחו. מי שאמור לחזור להרכב במשחק הליגה הקרוב הוא החלוץ עדן בן בסט. האחרון סיים לרצות עונש הרחקה של שלושה משחקים.