שבוע לאחר הישארותה של הפועל פתח תקווה בליגת העל לאחר צמד הניצחונות על הפועל כפר סבא במשחקי המבחן נגד הירידה ועתידה הניהולי של הקבוצה עדיין לא ברור. בין היתר עדיין לא ידוע מי יעמוד בראש המועדון בעונה הקרובה לאחר שאחד מבעלי הקבוצה, גל חצור, הודיע על עזיבת המועדון לאחר שנתיים.

ל-ONE נודע כי מחאתם של האוהדים כנגד היו"ר דני לוי ואחד מהבעלים, תומר סיני, אף תגיע עד מועצת עיריית פתח תקווה. מספר אוהדי הקבוצה מטעם "איגוד האוהדים" מתכוונים להגיע לישיבת המועצה ולדרוש מראש העיר, איציק אוחיון, וחברי מועצת העיר לעצור את ההקצבות שאמורות להגיע לקבוצה כל זאת מתוך רצון שכספים ציבוריים לא יגיעו לקבוצה כל עוד לוי וסיני במועדון.

אם תשאלו את אוהדי הקבוצה הם כבר יודעים את מי הם לא רוצים לראות בראש המועדון כאשר הבוקר (רביעי) נשלחה למשרדי ההתאחדות לכדורגל בקשתם של איגוד אוהדי הפועל פתח תקווה הקוראים לביטול ו/או אי אישור העברת זכויות בהפועל פתח תקוה ומינוי "ועדה קרואה".

לרשימת החותמים על הבקשה הצטרף יו"ר ההתאחדות ומועדון הכדורגל של הפועל פתח תקווה לשעבר וחבר כבוד בעמותת איגוד האוהדים, גברי לוי, התומך בהפקעת זכויות הניהול מידי העמותה לניהול כדורגל, והעברתה לידי ועדה קרואה בשיתוף נציגי עמותת איגוד אוהדי הפועל פתח תקווה.

בהודעה שהוציא איגוד האוהדים לתקשורת נכתב בין היתר כי: "בשבועות האחרונים התבשרנו כי ההתאחדות לכדורגל הודתה כי לא התבצע כנדרש הליך העברת זכויות בקבוצה, וזאת במשך תקופה ארוכה.

אוהדי הפועל פ&"ת (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי פ"ת. לא מתכוונים לוותר להנהלה | צילום: מערכת ONE

"דבר זה מעלה את החשש כי זכויות הבעלות והניהול בקבוצה מוחזקות כיום שלא כדין, ובחוסר סמכות. לכך יש להוסיף את הפרסומים האחרונים בדבר חקירתם של גורמים בהנהלת הקבוצה בשבועיים האחרונים בקשר לחשדות לכאורה בדבר הטיית משחקים ואי סדרים כספיים, והעובדה כי כנגד דני לוי ואפי צפריר, המשמש כמנכ"ל הקבוצה, ולמיטב הידיעה אף משמש כבעל זכויות חתימה בקבוצה, הוגש כתב אישום, בגין קשירת קשר לפשע וכן הגשת תלונה כוזבת במשטרה. בנוסף לכתב אישום נוסף שהוגש כנגד דני לוי בגין עבירות של איומים והעלבת עובד ציבור".

עוד נכתב: "בקבוצה דורשים כי יחדלו להמשיך ולעצום את עיניהם נוכח המתרחש בקבוצה, ויפעלו למנוע את התמשכות המצב שבו גורמים שאינם מורשים לכך, יחזיקו בבעלות ובשליטה על הקבוצה. כמו כן, לכשתאושר הבקשה, ידרשו אוהדי פתח תקווה לקחת חלק בהליך זה, כך שבניגוד למקרים הקודמים, יושם דגש על כך שהבעלות על המועדון תועבר לידי תאגיד אשר יורכב משוחרי האגודה, נאמניה ואוהדיה, אשר ייטול על עצמו את המשימה למחוק את אות הקלון אשר המיטו עליה ראשי הקבוצה המכהנים".

אבי לוזון. צריך לדחות את המחזור (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
טקס חלוקת מלגות (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE