"אין סיכוי שניראה הערב כמו שנראינו מול נתניה, קיבלנו מאורי על הראש, אנחנו מגיעים לתת מעצמנו מאתיים אחוז, אנחנו רוצים לנצח". כך אמר שחקן בית"ר ירושלים ל-ONE שעות ספורות לפני המפגש מול מכבי תל אביב הערב (ראשון) ב-20:00 באצטדיון טדי. 

כ-2,500 כרטיסים נמכרו למשחק במכירה מוקדמת ובבית"ר מקווים כי אוהדי הקבוצה יגיעו למשחק ויירכשו כרטיסים בקופות. בבית"ר מקווים כי יגיעו 12,000 אוהדים ובטוחים, שאם הקבוצה לא הייתה מפסידה למכבי נתניה במחזור הראשון, טדי היה מלא.

כ-400 סדרנים יאבטחו את המשחק ושוטרים לא יהיו ביציעים. כוח המשטרה ימוקם מסביב לאיצטדיון והשוטרים ישמרו על הסדר והביטחון.

חלק מאוהדי בית"ר ירושלים אינם מוכנים לחזור בהם מחרם העידוד שהם מתכננים מול מכבי תל אביב. לפי החלטתם מתכוונים אוהדי היציע המזרחי להתחיל ולעודד רק מהדקה ה-60.

הקפטן אבירם ברוכיאן והקשר דאריו פרננדס נפגשו עם האוהדים בשבוע שעבר במטרה להניא אותם מהחרם אך ניסיונות אלה לא צלחו. אוהדי היציע המערבי מנגד, ביקשו מהנהלת הקבוצה לסבסד להם ציוד לעידוד ובבית"ר ינסו לבוא לקראת האוהדים ואף עשויים לרכוש עבורם 10,000 בלונים צהובים. 

טוטו תמוז. ייפתח בחוד מול מכבי ת"א (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
טוטו תמוז. ייפתח בחוד מול מכבי ת"א (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

קופות האצטדיון ייפתחו כבר בשעה 16:00 ומכירת המנויים תתאפשר היום לפני המשחק בקופה מיוחדת ביציע המערבי של האצטדיון. בקופה זו יחולקו גם המנויים שהוזמנו מראש. בית"ר תחנוך את חנות המזכרות הרשמית של הקבוצה בשני דוכנים גדולים ביציע המערבי וביציע המזרחי.

המאמן אורי מלמיליאן מתכנן מספר שינויים בהרכב ועל-פי התירגול שנערך באימון המסכם נראה שמלמיליאן ייתן לאביתר ברוכיאן את חולצת ההרכב ויציב אותו כמגן שמאלי. הבלמים שמעון גרשון ותומר בן יוסף ישחקו במרכז ההגנה וליאור ראובן כמגן ימני. בקישור בחן מלמיליאן הרכב הכולל את דן אייבנדר במקומו של קובי מויאל שנפצע ביום חמישי. דאריו פרננדס, עידן טל, אבירם ברוכיאן ועמית בן שושן ישלימו את חוליית הקישור.

אוהדי בית"ר. מגנים את הגזענות (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בית&"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בחוד שובץ טוטו תמוז במקום סרג' איילי, שפתח מול מכבי נתניה. סטיבן כהן, שלא התלבש למשחק מול נתניה, ייכלל בסגל של הקבוצה לאחר שסיים את עונש ההרחקה שלו בעקבות פרשת החוזה הכפול ברעננה.
 
הרכב משוער: אריאל הרוש, ליאור ראובן, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, אביתר ברוכיאן, דאריו פרננדס, דן אייבנדר (קובי מויאל), עידן טל, אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן, טוטו תמוז.

מלמיליאן מחלק הוראות לאייבינדר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן מחלק הוראות לאייבינדר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE