דראפיץ´ באימון. אופטימי לפני חיפה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
דראפיץ´ באימון. אופטימי לפני חיפה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין מייחסים חשיבות גדולה מאוד למשחק מול מכבי חיפה ביום שבת בליגה. למאמן, סלובודאן דראפיץ', ניתנה הזדמנות בפגרה להכיר מקרוב את הסגל העומד לרשותו. רק לקראת סוף השבוע יגבש המאמן את ההרכב שיעלה מול חיפה.

סכנין מתאמנת פעמיים ביום, כל זאת על מנת להדביק את הפיגור מתחילת העונה. הקבוצה מדורגת במקום האחרון עם נקודה אחת בלבד, בדיוק כמו להפועל ר"ג שהתחילה את העונה במינוס ארבע נקודות.

דראפיץ' אמר: "מצפה לנו מפגש קשה מול מכבי חיפה אבל אנחנו מאמינים שניתן להוציא משהו מהמשחק הזה. אם תהיה לנו סבלנות ונתמיד בדרך יבואו תוצאות. אם מדברים על דרך, כאשר הייתי במכבי חיפה הצלחנו עם מאמן אחד במשך שלוש שנים לזכות ב-3 אליפויות". 

קשר סכנין, חיים בנון, ייעדר בחודש הקרוב בגלל פציעה ולא יעמוד לרשותו של דראפיץ' מול הירוקים.

עובדה זבידאת הצעיר שספג מהלומה בפניו מג'ונתן אסוס מהפועל פ"ת במהלך משחק אימון התאמן אך רק ביום חמישי ניתן יהיה לדעת אם זבידאת יהיה כשיר במאת האחוזים. גם הקשר, חאלד חלאילה, שאמור לפתוח מול חיפה חזר לאימונים מלאים.

דראפיץ´ וקסום (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
דראפיץ´ וקסום (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, שני זרים אמורים להגיע להתרשמות. השחקן הניגרי, באסים ג'וזובו יגיע כבר מחר והשני, מלך השערים מטוגו, ג'ושוע ג'וניור אמור לנחות עד שבת. מדובר בשני שחקנים מהירים שאחד מהם אמור לבוא על חשבונו של כרסטיאן דנלצ'ה שבשלב זה ממשיך להתאמן בקבוצה.

במועדון קוראים לקהל המקומי לבוא ולעודד את הקבוצה במשחק מול חיפה. עד כה, הקהל של סכנין לא גדש בלשון המעטה את היציעים בדוחא כאות מחאה כלפי ההנהלה בתחילת העונה. עכשיו מקווים בסכנין שייפתח דף חדש עם האוהדים.