אכזבה גדולה בהפועל ב"ש מתוצאת התיקו 0:0 אמש (שבת) מול הפועל פ"ת שקטע רצף של שני ניצחונות ליגה רצופים, אם סופרים את הניצחון הטכני שהקבוצה קיבלה אחרי אירועי אשדוד בבית הדין של ההתאחדות. במועדון מאוכזבים בעיקר מהעובדה שלא הצליחו לשבור את המשחק ההגנתי של האורחים כדי להתקרב לצמרת הגבוהה.

הקשר דוד רביבו התייחס למשחק ואמר הבוקר  ל-ONE: "מבחינת הפועל פ"ת היא באה ועשתה את העבודה. קשה לשחק מול שמונה שחקני הגנה ושני חלוצים בודדים. לא הצלחנו לפרוץ את זה, משחקים כאלה אפשר לנצח גם במצבים נייחים. חבל כי יכולנו להשיג שלוש נקודות יקרות להמשך".

רביבו הוסיף: "המטרה של קבוצות שמגיעות לשחק מולנו בווסרמיל היא לסגור את המשחק ולצאת למתפרצות, אבל נלמד גם לשחק מול קבוצות כאלה ואני מקווה שבעתיד גם ננצח. דיברנו כל השבוע שצריך לבעוט יותר לשער אבל לא הגענו למצבי בעיטה אז אפשר לבוא בטענות לעצמנו ובשבוע הבא ננסה לעשות משחק טוב מול הפועל ת"א".

החלוץ איברהים בסיט, שפתח בהרכב לראשונה מזה תקופה ארוכה, הוסיף: "זה מאוד מאכזב כי עבדנו כל השבוע במטרה להשיג שלוש נקודות אבל זה הכדורגל. אני מתאמן מאוד קשה בשביל לקבל את ההזדמנות ולפתוח בהרכב אז שמחתי שניתנה לי ההזדמנות".

"לפעמים גם אני בתור חלוץ צריך גם לעשות הגנה כדי לעזור לקבוצה לא לספוג שערים אז אני חייב להתמודד עם כל דבר. אני מאוכזב כי רציתי לכבוש שער או לעזור לבאר שבע לנצח נגד הקבוצה שלי בעונה הקודמת אבל זה לא קרה", סיכם בסיט.

דוד רביבו. מאוכזב מהתיקו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
דוד רביבו. מאוכזב מהתיקו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה הביעו שביעות רצון מיכולתו של השוער אורי מכלוף שפתח לראשונה בהרכב הקבוצה הבוגרת והפגין משחק יציב למדי. מנגד הביעו אכזבה מהקשר ריקרדו פרננדס שלא מצליח להביא לידי ביטוי את יכולתו מתחילת העונה.