דני בונדר. מגן הפועל ת"א מבוקש ברוסיה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דני בונדר. מגן הפועל ת"א מבוקש ברוסיה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מגן הפועל ת"א, דני בונדר, ממשיך לעורר עניין בליגה הרוסית. לאחר שקריליה סובטוב פנתה להפועל ת"א בעניינו ונדחתה, היום (שישי) נודע ל-ONE כי גם קבוצתו של זאב חיימוביץ', טרק גרוזני, העבירה הצעה רשמית, וממתינה לתשובה מהנהלת האדומים.

לידי ONE הגיע פקס שנשלח מגרוזני ועליו חתום סגן נשיא המועדון, בולאט צ'אגייב, ובו מפורטת ההצעה להעברת בונדר לרוסיה באופן מיידי בתמורה ל-250,000 דולר.

עוד נודע כי הרוסים כבר הביעו הסכמה לשפר את הצעתם ב-50,000 דולרים במידה ויהיה צורך בכך, וכי הם מאוד מעוניינים לצרף את המגן הישראלי בעל הדרכון הרוסי לשורותיהם כחלק ממאמצי ההתחזקות שלהם לצורך עליה לליגה האירופית בעונה הבאה.

ל-ONE נודע כי גרוזני מוכנה לשלם למגן הימני משכורת של כ-400 אלף יורו לעונה, סכום עצום ביחס למשכורת אותה מרוויח בונדר בהפועל ת"א.

בונדר כבר נפגש מספר פעמים עם חבר הדירקטוריון של הפועל ת"א, משה הראל, והבהיר כי ברצונו לעבור לשחק ברוסיה שם יוכל להרוויח סכומי כסף נכבדים, אך בינתיים, כפי שכבר פורסם, לא ממהרים האדומים לשחרר את המגן שמסיים את חוזהו בתום העונה.

בונדר (ONE) (צילום: מערכת ONE)
בונדר (ONE) | צילום: מערכת ONE

סוכנו של בונדר, גלעד קצב, לא הכחיש כי היו מגעים עם טרק גרוזני, אך הבהיר כי לא ידוע לו על הצעה שהועברה מהמועדון הרוסי להפועל ת"א: "אמרנו בעבר שיש לדני מספר הצעות מהליגה הרוסית. גרוזני היו איתי בקשר ואני ודני ישבנו גם עם הפועל ת"א, אבל בינתיים הם לא מוכנים לשחרר אותו כל עוד אין להם מחליף".

בהפועל ת"א בחרו שלא להגיב בינתיים לידיעה.

בונדר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
בונדר בנתב&"ג. רוצה להמריא לרוסיה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE