מחמוד עבאס (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מחמוד עבאס. כנראה ייפרד מהאוהדים (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

לאחר יום חופשי בגלל החג, שבו היום (רביעי) שחקני הפועל אשקלון לאימונים ובכך פתחו בהכנותיהם למשחק החוץ בשבת (19:00) מול מ.ס אשדוד, אותה הביסו רק בשבת האחרונה בתוצאה 1:4 במסגרת המחזור האחרון של העונה הסדירה.

השחקן המצטיין בניצחון הכחולים בשבת, מחמוד עבאס, ממשיך להיות השם החם לקראת עונת המלפפונים שעומדת בפתח, בקרב מספר רב של קבוצות אשר מעוניינות בשירותיו לעונה הבאה. מה שיקל על עבאס לעבור לקבוצה אחרת היא העובדה שהוא יהיה שחקן חופשי.

פניה רשמית בעניינו של השחקן, שנחשב אלמוני לחלוטין עד לפתיחת העונה, הגיעה לסוכנו מקבוצות הפועל תל אביב, הפועל חיפה ועירוני קרית שמונה, כשבנוסף מתעניינות בו מכבי תל אביב והפועל באר שבע, אשר התרשמו מביצועיו של הקשר במדי העולה החדשה מאשקלון.

קלטות של השחקן הגיעו גם לידיהן של מספר קבוצות בליגה הגרמנית השנייה, כמו גם לקבוצה באיטליה לפי דרישתן בימים האחרונים ואין ספק שבהיצע הלא גדול של שחקנים ישראלים בליגת העל, שמו צפוי להיות אחד השמות החמים בקיץ, כשלזכותו עד כה שבעה שערים וחמישה בישולים במסגרת הליגה והוא מציג יכולת מצויינת.

סוכנו של עבאס, שחר גרינברג, אישר ל-ONE את ההתעניינות מצד שלוש הקבוצות, אך אמר: "ישנן פניות רבות מקבוצות לגבי מחמוד, אבל כרגע אנחנו לא מתעסקים בכך. הראש שלו נתון כל כולו להצלחתה של הפועל אשקלון במאבקי ההישרדות ולאחר שהמשימה הזו תושלם, אנו נתפנה לעסוק בעונה הבאה".

פרוספר אזגי. &"בעלי הקבוצות יחליטו&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פרוספר אזגי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בעיר הדרומית חלה התעוררות גדולה מאוד בקבוצה מאז חילופי המאמנים והגעתו של אלי מחפוד, שמחובר לקהל בכל משחק ואימון, ובמיוחד לאחר הניצחון הגדול בשבת האחרונה על השכנה מצפון, מ.ס אשדוד, שעורר מחדש את אוהדי הקבוצה.

לקראת המשחק הקרוב, שוב מול אותה מ.ס אשדוד והפעם באיצטדיון ה-י"א שבעיר הנמל, החליטו ראשי הקבוצה, הבעלים פרוספר אזגי והמנכ"ל, צ'יקו מגיה, להמשיך במגמת ההתקרבות שלהם לאוהדי הקבוצה ויוציאו הסעות שייצאו בחינם לעיר הנמל בשעה 17:45 מרחבת האיצטדיון העירוני באשקלון, כשגם מחירי הכרטיסים למשחק אינם צפויים להיות גבוהים.