טורניר העסקים של עיריית תל אביב בשיתוף חברת התעופה "ארקיע" התקיים הערב (חמישי) במתחם "גול טיים" בתל אביב בהשתתפות עשרות שחקני קטרגל חובבנים.

בטורניר עצמו השתתפו 15 קבוצות המורכבות מעובדים של חברות כגון: "סלקום", "ICQ", מלון "הילטון", קבוצה מיוחדת מ"בית השאנטי" בתל אביב ועוד. הקבוצות חולקו לחמישה בתים של שלוש קבוצות כאשר כל קבוצה שיחקה שני משחקים בשלב הבתים. חמש הקבוצות שסיימו את שלב הבתים במקום הראשון עלו לרבע הגמר אליו הצטרפו שלוש הקבוצות שסיימו עם מספר הנקודות הגבוה מהמקום השני בבתים.

כל המשחקים שוחקו על מגרשים סינטטים כאשר כל קבוצה שיחקה עם שוער וארבעה שחקני שדה. הפרס הגדול שקיבלה הקבוצה המנצחת היה נופש באילת הכולל טיסות הלוך ושוב וחופשה במלון לסוף שבוע בעיר התיירות הדרומית. האווירה היתה מצוינת במתחם ה-"גול טיים" בת"א כאשר רוב הקבוצות הציגו את כישורי הקטרגל שלהן והמשחקים היו ברמה גבוהה למרות שמדובר בקבוצות חובבנים.

Futsal עם הגביע (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
Futsal עם הגביע (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

במשחק הגמר שיחקו קבוצת "Futsal.co.il" נגד קבוצת הילטון במשחק שהיה חד צדדי לחלוטין שבו קבוצת "פוטסל" ניצחה 0:6 כשגולן קלימי כבש שני שערים, דורון צ'יקו, ליאור כהן, שייקו חנגל וניר טהר-לב התכבדו כל אחד בשער. המנצחים קיבלו את הגביע הנכסף מידי המשנה לראש עיריית ת"א, ארנון גלעדי, ואת הגביע הניפו הקפטנים המשותפים ליאור כהן ודורון צ'יקו.

קבוצת &"בית השאנטי&" (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
קבוצת &"בית השאנטי&" (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

במקום השלישי זכתה קבוצת "RST" בניצוחו של מספר שמונה צח סימן-טוב ואחיו רועי מנהל הקבוצה לאחר ניצחון בתוצאה 0:3 על "ינוביץ פירות וירקות". לקבוצה המנצחת כבשו חזי דימרי, צח סימן-טוב ורועי סימן-טוב שגם הספיק לבשל שני שערים. קבוצת "האחים שר", שהיתה אחת מהפייבוריטיות לזכיה, כשלה בשלב הבתים.

קבוצת ינוביץ פירות וירקות (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
קבוצת ינוביץ פירות וירקות (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

קפטן האלופה, דורון צ'יקו, אמר לאחר הזכיה: "תמיד כיף לקחת טורניר כשכל החברים נפגשים כאן במתחם הגול טיים שבאמת אירחו אותנו יפה ומארגנים פה טורניר לעסקים וזאת יוזמה מבורכת". כשנשאל האם הם ימשיכו לשחק כדורגל גם בחופשה באילת בה זכתה קבוצתו אמר הקפטן: "נהנה בג'קוזי עם רגל על רגל, ננוח ויהיה כיף".

קבוצת &"הילטון&" (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
קבוצת &"הילטון&" (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE
קבוצת,r.s.t (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
קבוצת,r.s.t (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE