משה דדש. נפגש עם קורנפיין בתל אביב (צילום: מערכת ONE)
משה דדש. נפגש עם קורנפיין בתל אביב | צילום: מערכת ONE

כחלק מהניסיון להוציא את בית"ר ירושלים לדרך חדשה ועל מנת למצוא פתרון שייחלץ את הקבוצה מהמצב בו היא נמצאת, התקיימה היום (חמישי) פגישה בין משה דדש ליו"ר הירושלמים, איציק קורנפיין, כך נודע לראשונה ל-ONE.

למרות שרבים חושבים שהיחסים בין השניים לא תקינים, הם קיבלו החלטה לשוחח כשעל הפרק עתידה של בית"ר. שניהם נפגשו לראשונה מזה שנתיים וזאת בשל חוסר הוודאות הקיים סביב הקבוצה.

משה דדש מסר בתגובה: "היתה פגישה טובה, באווירה חיובית. נעשה את המקסימום כדי לעזור למועדון היקר הזה. אני שמח להירתם למען בית"ר".

מבית"ר ירושלים נמסר: "אכן היום בצהריים נערכה פגישה בין איציק קורנפיין למשה דדש. מטרתה היתה איחוד כוחות על מנת לנסות ולמצוא פתרון שיוציא את המועדון מהמצב בו הוא נמצא. הפגישה היתה ברוח חיובית ודנו בדרכים על מנת לגייס משקיעים אשר יתמכו במועדון בעונה הבאה".

קורנפיין. נפגש עם משה דדש (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין. נפגש עם משה דדש (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בינתיים, המגעים בין איש העסקים, גומא אגייאר לבעלים של בית"ר, ארקדי גאידמק, הוקפאו ביומיים האחרונים. גם בבית"ר וגם בצד של גאידמק לא הבינו לאן נעלם אגייאר ב-48 השעות האחרונות. ל-ONE נודע כי אגייאר עובר סדרת בדיקות במתקן רפואי בארה"ב ולכן לא יצר קשר עם נציגיו של גאידמק.

מקורבו של אגייאר אמר ל-ONE: "גומא נמצא במתקן רפואי לצורך בדיקות ומעקב, הוא בסדר גמור, אני בקשר איתו". בסביבתו הקרובה של אגייאר מסרבים לפרט אודות מצבו של גומא ואומרים כי "מדובר בעניין פרטי של גומא ולא עניין ציבורי ואין מה להוסיף בנושא".

אגאייר ביציע (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
אגאייר. נמצא בבדיקות רפואיות בארה&"ב (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, הערב (חמישי) הודיעו ראשי בית"ר כי ישלמו את משכורות חודש אפריל לשחקנים ולעובדי המועדון ביום ראשון הקרוב כשיעשו שימוש בערבויות שנמצאות בבקרת התקציבים.