המשטרה. עצרה חשודים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שוטרים. חילצו את השלושה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שופט ושני קוונים שהיו בדרכם היום (שישי) למשחק נוער בדיר חנא, הוכו על ידי עוברי אורח. שלושת השופטים, אופק סטרול, עמית לוין ומתן אוחיון, נסעו למשחק ברכב פרטי. כאשר התקרבו למגרש, אחד מתושבי הכפר התנגש ברכבם בעוצמה וגרם לנזק רב. כתוצאה מהפגיעה השופטים נפגעו קלות והנהג הפוגע נפצע גם הוא.

הסיפור החריג המשיך כאשר השלושה יצאו מהרכב לראות במה מדובר. השופטים ראו שהנהג הפוגע שוכב על הקרקע וביקשו לקרוא למשטרה ולאמבולנס. אנשים שיצאו ממסגד קרוב ושמעו על התאונה, החלו להתנפל על שלישיית השופטים עם אלות.

כאשר השופטים ניסו להזעיק משטרה, המכים חטפו להם את הטלפון הסלולרי. המשטרה הוזעקה למקום וחילצה את השלושה לתחנה הקרובה. לאחר מכן הם פונו לבית החולים רמב"ם וסובלים מחבלות קשות בפניהם ובגופם.
 
מנהל אזור הצפון באיגוד השופטים, שלמה אוחיון, הגיב לאירוע ואמר: "בימים האחרונים אנחנו עדים לאלימות הולכת וגוברת ולמרות שלא מדובר במשחק עצמו, עדיין מדובר בשופטים בתפקיד וזה אירוע חמור".

המשחק מפוצץ (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
המשחק מפוצץ (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

"השופטים צעירים ואינם יכולים להיות בטוחים. אירוע סתמי של תאונה הפך להיות אירוע אלים שהחבר'ה יצאו בנס משם. אני מקווה מאוד שהם יהיו בסדר, אבל מבחינה מוראלית זה אירוע טראומתי שעלול להשפיע עליהם בעתיד", אמר אוחיון.