ארונו של אבי כהן ז"ל, שליבו נדם הבוקר (רביעי) ב-06:00 בבית החולים איכילוב, יוצב החל מ-11:00 בבוקר באצטדיון רמת-גן, שם יוכל הקהל לעבור על פניו. הכניסה תהיה משער 2, ב-12:30 יתקיים טקס פרידה שבו יינשאו הספדים ולאחר מכן ייצא מסע הלוויה אל בית העלמין מורשה ברמת השרון.

האירוע יועבר בשידור ישיר ב-ONE TV LIVE.

אבי כהן נפטר באיכילוב לאחר שמשפחתו החליטה לאפשר לליבו להמשיך לפעול ולא לנתקו ממכשירי ההנשמה, כל זאת עקב החלטה של הוועדה הרפואית כי שחקן העבר שרוי במצב של מוות מוחי.

בהודעה מטעם איכילוב נמסר: "מרכז רפואי ת"א מודיע בצער רב על מותו של אבי כהן אחרי שאתמול ב-23:00 בלילה החליטה המשפחה לא לנתקו ממכונות הנשמה ולחכות עד שליבו ימשיך לפעום, היתה זו בעצם שאלה של זמן עד שהחומרים יפסיקו להשפיע וליבו ידום".

כהן נפגע על ידי מכונית שעה שרכב עם האופנוע שלו ביום שני בשבוע שעבר, הוא הובהל לבית החולים איכילוב, שם נקלט במצב אנוש, הוענק לו טיפול ראשוני והוא הועבר מיידית לחדר הניתוח, ממנו יצא לטיפול נמרץ. מאז, שחקן העבר נאבק על חייו, במהלך השבוע האחרון הוא עבר בדיקות דם ומיפוי מוח, אולם בסופו של דבר בעקבות התאונה הקשה, ועדה רפואית נאלצה לקבוע אתמול כי הוא שרוי במצב של מוות מוחי.

תמיר כהן. הארון של אבי יוצב באצ' ר"ג (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
תמיר כהן. הארון של אבי יוצב באצ' ר"ג (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בעקבות כך, בנו של אבי, תמיר כהן ששהה לצד מיטת אביו ביחד עם המשפחה במשך השבוע האחרון, יצא אתמול אחה"צ אל התקשורת לצד משפחתו ובגרון חנוק, אמר: "לצערנו הוועדה אישרה שאבא מת מוות מוחי. משתמע מזה שאבא נפטר"

הידיעה על התאונה ומותו של אבי כהן היכתה בהלם את אנשי עולם הספורט הישראלי, ועוד לפני היוודע מותו מיהרו רבים - חברים, בני משפחה ואזרחים שהתפללו להחלמתו - אל בית החולים, כשמשפחתו של אבי כהן שהתה כל הזמן הזה לצד מיטתו.

תמיר כהן ממרר בבכי (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
תמיר כהן ממרר בבכי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בסוף השבוע הקרוב, כל משחקי הליגות - מהילדים ועד לבוגרים - יפתחו בדקת דומייה לזכרו של אבי כהן. מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות מרכינה ראשה עם מותו הכואב והצורב של אבי כהן".