איציק ברוך עם אבי אלטון (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
איציק ברוך עם אבי אלטון (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

בהנהלת הפועל ר"ג עדיין לא החליטו מי יהיה מחליפו של צביקה צמח, שהתפטר מאימון הקבוצה, אם בכלל ימונה לו מחליף, אך בינתיים בקבוצה של ניר ארקין ממשיכים בחיפושים אחר חיזוק.

אחרי שהקשר הלטבי איגור קוזלוב הצטרף לאימונים תחת עיניו הבוחנות של המאמן הזמני איציק ברוך, הונח על שולחנו של ברוך דיסק ובו ביצועים של החלוץ הבולביאני רוברטו גלינדו.

החלוץ בן ה-30 שמחזיק בסטטיסטיקה מרשימה, 22 כיבושים במדי נבחרת בוליביה (בהם שערים גם מול נבחרת ברזיל וקולומביה), שיחק בשנים האחרונות בליגה הבוליביאנית.

גלינדו לא מתכוון להגיע לארץ להתרשמות ורק אם המו"מ בינו לבין הפועל ר"ג יבשיל לכדי סיכום הוא ינחת בארץ ויצטרף לקבוצה באופן רשמי.

"אנחנו לא יכולים רק לחכות למאמן. נכון לעכשיו איציק ברוך הוא המאמן והוא זה שייבחן את שחקני החיזוק המועמדים", אמר גורם בקבוצה. בדיסק שקיבל ברוך מוקלט משחק מלא בו השתתף החלוץ ומעבר לזה צפו ראשי הקבוצה גם בדיסקים עם מקבץ שערים של גלינדו.

בנושא אחר. הבלם אלי לוי, שנפצע לפני כשבועיים, יעבור בימים הקרובים ניתוח בקע. לוי סובל מהפציעה כבר תקופה ארוכה ולאחר לא מעט ניסיונות שעלו בתוהו החליט הבלם, בייעוץ הצוות הרפואי, לעבור את הניתוח. אחרי שלושה שבועות של תקופת החלמה יוכל לוי לשוב לאימונים בתקווה שתוך חודש וחצי עד חודשיים הוא יהיה כשיר.

אלי לוי (משמאל). נואש מהנסיונות להתאושש בלי ניתוח (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אלי לוי (משמאל). נואש מהנסיונות להתאושש בלי ניתוח (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק מול הפועל עכו ביום שבת צפויים ברוך ועוזרו, יום טוב טליאס, לערוך מספר שינויים בהרכב. מי שעלולים לשלם את מחיר הכשלונות האחרונים הם דמיטאר טלקיסקי, אלין טופוזאקוב ועידן סרור, שתורגלו באימון בהרכב השני. עם זה, בצוות המקצועי עדיין לא החליטו סופית לגבי ה-11 שיפתחו.