יום לאחר ההפסד 4:2 לקרית שמונה בליגה, נתקלת הפועל ת"א בקשיים מכיוון לא צפוי: מכירות כרטיסים. לפי הנתונים העדכניים שהתפרסמו הבוקר (ראשון), מכרה הדאבליסטית כ-8,600 כרטיסים למשחקי הבית בליגת האלופות, נתון מאכזב יחסית.

לפי שעה נותרו כ-2,500 כרטיסים נוספים לשערים 10,13 ו-8. לאחר התוצאה המביכה מול קרית שמונה ולנוכח הבלאגן השורר בקבוצה, וכמובן בעקבות המחירים הגבוהים של הכרטיסים, ספק אם יימכרו כל הכרטיסים הנותרים עד יום רביעי, מה שיותיר קרחות ריקות במשחק ליגת האלופות מול ליון.

כזכור, המחיר למנוי לשער 10 עומד על 660 שקלים, לשער 8 - 1,045 שקלים, ולשער 13 למעלה - 1,320 שקלים. נכון להיום הנהלת הקבוצה לא מתכננת הפחתה במחירים כדי למכור את המנויים שנותרו.

חלק מאוהדי הקבוצה אף שרקו בוז אתמול במהלך המחצית נגד קרית שמונה, כשהכרוז הודיע על המשך המכירה. בהפועל קיים חשש שלמרות ההופעה ההיסטורית בשלב הבתים בצ'מפיונס, יהיו קרחות ביציעים.

חרף הנתונים הביע דירקטור הפועל ת"א, משה הראל, אמונה שהאצטדיון יהיה מלא בסופו של דבר: "אני בטוח שהמנויים יימכרו כולם. כעת צריך לשנס מותניים לקראת המשימה ביום רביעי".

משה הראל ואמיר לובין (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
משה הראל ואמיר לובין (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

על ההפסד לקרית שמונה הסכים הראל לומר: "יש דברים שהשתיקה יפה להם".

בלומפילד. מתחיל להתמרק לקראת ליון (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
בלומפילד. מתחיל להתמרק לקראת ליון (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

החלו ההכנות בבלומפילד


בתוך כך, בצל ההפסד האחרון בליגה, מתחילים בהפועל בהכנות הקדחתניות לקראת משחק הבית הראשון בשלב הבתים. בלומפילד מתמרק לקראת המשחק ביום רביעי נגד ליון (20:45), כאשר חברת ההפקות 'ברלה' כבר החלה בעבודות לקראת רגע השיא שמתקרב.

ההכנות בבלומפילד (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ההכנות בבלומפילד (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מנכ"ל חברת היכלי הספורט ניר פרצלינה אמר: "לאחר שנגמרו שני המשחקים אמש כאן בבלומפילד נכנסנו לשבוע הצ'מפיונס. נערכו עבודות, הוקמו אוהל VIP ועמדות עיתונאים, מערכות הגברה כדי שכולנו נהנה מהימנון ליגת האלופות המפורסם וזהו. אנחנו בגדול מוכנים".

ההכנות בבלומפילד (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ההכנות בבלומפילד (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

עוד אמר פרצלינה: "אנשי TEAM ואופ"א כבר הגיעו, אנחנו נתחיל לתלות את השילוט ולמתג את האצטדיון עם הספונסרים של ליגת האלופות. ישיבת תיאום ראשונה עם אנשי אופ"א תהיה מחר, ועד אז הדברים יעמדו. אנחנו משתמשים גם בשטחי עירייה שצמודים לבלומפילד, לאחר שהעירייה עזרה לנו בנושא הזה, ועושים הכל כדי שהפועל תוכל להנות".

יציע התקשורת בבלומפילד (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יציע התקשורת בבלומפילד (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

פרצלינה הפגין סימפטיה לקבוצה וכשנשאל מה יהיה ביום רביעי אמר: הפועל מנצחת". דובר הפועל ת"א, גבע תלם הממונה מטעם המועדון על העבודות: "העבודות התחילו כבר לפני שבוע. צוות הפקה הגיע לכאן, והחל לעבוד על אוהלי התקשורת וה-VIP, מול מהנדס הבטיחות ועם אישורים של המשטרה. האוהלים יהיו מוכנים מחר בבוקר. בנוסף מוקמת עמדת די ג'יי, ומוקמות תשתיות חשמל, אינטרנט, הגברה ועוד".

ההכנות בבלומפילד (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ההכנות בבלומפילד (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

תלם סיפר על העלויות: "מדובר בעלות של כ-מליון שקל למשחק, מאחר ובסיום כל התמודדות יש להוריד את הכל, ולהחזיר במשחק הבא. יש קבוצות שמשחקות בבלומפילד גם במשחקי ליגה, וצריך להתחשב בכך".

בלומפילד (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
בלומפילד (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

האדומים יחלו כבר היום את ההכנות שלהם למשחק ביום רביעי, עם אימון אחר הצהריים. בשלושת הימים הקרובים צפויות להסתיים העבודות לקראת אירוח המשחק מול ליון.

בצוות המקצועי מגבים את זהבי וידין
בצוות המקצועי של הפועל ת"א שמעו על-כך שבהנהלה שוקלים להטיל קנסות על אביחי ידין וערן זהבי, ששבתו ולא התאמנו עם חבריהם לקבוצה פעמיים בשבוע שעבר.

עוזר המאמן, יוסי אבוקסיס, שוחח עם השניים לאחר המשחק נגד קרית-שמונה והודיע להם, כי הם זוכים לגיבוי מלא ממנו ומאלי גוטמן. בצוות המקצועי לא שוכחים, שהשניים שיחקו במשך חודש ללא חוזה עדכני, תוך שהם חשופים לפציעות. כמו כן, בצוות המקצועי מקבלים את טענת השחקנים, שלא הם אשמים בסחבת בנוגע לחוזה. אחר-הצהריים תערוך הקבוצה אימון, אליו צפויים להגיע הבעלים אלי טביב והדירקטור משה הראל.

גוטמן ואבוקסיס (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
גוטמן ואבוקסיס (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE