הבלם המונטנגרי, סאבו פאביצ'ביץ', ישחק במכבי תל-אביב בעונה הקרובה אחרי שנחת הלילה (בין שני לשלישי) בישראל, עבר את הבדיקות הרפואיות בהצלחה וחתם על חוזה עד תום העונה עם אופציה לשנתיים נוספות. כעת הצהובים מחכים לשחרור הבינלאומי שלו.

כמו כן, במכבי ת"א שואפים שהבלם ימריא איתם כבר היום לפאריס כדי שיהיה בסגל של הקבוצה לקראת המשחק מול פאריס סן-ז'רמן בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית.

יש לציין שגם אם ימריא עם הקבוצה, עדיין לא ברור אם יפתח בהרכב או אם יטול חלק במשחק, שכן המונטנגרי עוד לא ערך אפילו אימון אחד עם הצהובים.

אחרי החתימה, הפך פאביצ'ביץ' לזר החמישי העונה של הצהובים לצד ניבאלדו, אלברט באנינג, ג'יבריל סידיבה והאריס מדוניאנין.

השחקן בן ה-29, שאמור להיכנס לנעליו של ניבאלדו בזמן שזה ייעדר מהמגרשים בשל פציעה בשבועות הקרובים, מתנשא לגובה של 1.85 מ'.

הבלם רשם עד כה 21 הופעות במדי נבחרת מונטנגרו. בעונת 2008/9 רשם 26 הופעות במדי אנרג'י קוטבוס מהבונדסליגה ובעונה שעברה רשם 25 הופעות בליגה היוונית.

סאבו פאביצ´ביץ´ (משמאל). ילבש צהוב (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
סאבו פאביצ´ביץ´ (משמאל). ילבש צהוב (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

הבוקר ערכה מכבי ת"א אימון קצר ומסכם לפני היציאה לפאריס. בתום האימון התאספו השחקנים לארוחה ובשעות הצהריים הם צפויים לצאת אל נמל התעופה בן גוריון, משם ימריאו לצרפת, בה צפויים לנחות ב-22:00 בלילה שעון ישראל.

בנושא אחר, ולא פחות חשוב מכבי ת"א הצטרפה למאבק להצלת דניאל חיים ביטון שזקוק לניתוח בחו"ל ותקדיש לו את המשחק מול מכבי חיפה במחזור הראשון שיפתח את עונת הכדורגל של הצהובים בליגת העל. לתרומות יש לשלוח את הספרה 10 למספר 2577.

אבי נמני וניבאלדו (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני וניבאלדו (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE